Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk: Typy, kursy, zapowiedź 04.02. Ekstraklasa

Przed nami starcie drużyn z dolnej części tabeli PKO BP Ekstraklasy . Górnik Zabrze zagra po raz dziesiąty na swoim stadionie, a ich dorobek punktowy u siebie to zaledwie 8 oczek. Rywalem Lechia Gdańsk, która pod wodzą Tomasza Kaczmarka postara się podtrzymać zwycięską passę zwyciężając trzeci mecz z rzędu. Czy Lechia wróci do Gdańska z kompletem punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk – zapowiedź meczu

Miejscowi kibice mogą mieć podstawy do obaw, bowiem Górnik nie notuje ostatnio dobrych występów. Zaledwie 8 punktów w 9 meczach na własnym stadionie, nie napawa optymizmem. Lechia Gdańsk na pewno będzie ciężkim przeciwnikiem. Ekipa z Gdańska zdobyła 3 punkty w pierwszym meczu po przerwie w rozgrywkach. Co ciekawe drużyny grały ze sobą ostatni mecz w poprzedniej rundzie, gdzie Górnik musiał wracać do Zabrza bez punktów. 

 

Ekipa z Roosevelta, zaliczyła falstart na starcie rundy wiosennej, przegrywając z Cracovią 0:2. Mało tego, drużyna nie oddała ani jednego celnego strzału w meczu. Dla obydwu ekip spotkanie ma duże znaczenie, ponieważ nad strefą spadkową mają po 3 punkty przewagi. Przegrana drużyna musi liczyć się z tym, że przy niekorzystnych wynikach innych spotkań może trafić do strefy spadkowej. Górnik ma w swoich szeregach bardzo doświadczonych zawodników, z Lukasem Podolskim na czele.

Górnik Zabrze- Lechia Gdańsk - Typy

Górnik Zabrze - Lecha Gdańsk

Plan na ten mecz jest dla gospodarzy oczywisty - komplet punktów. Niestety Zabrzanie trafili na rywala, który na papierze wygląda lepiej. Lechia Gdańsk jest dla mnie lekkim faworytem i powinna wykorzystać gorszą dyspozycję Górnika w rozgrywkach ligowych. Jeżeli przeanalizujemy poprzednie spotkania tych drużyn, widać że Lechia nie jest wygodnym rywalem dla piłkarzy z Śląska. Myślę, że oba zespoły strzelą przynajmniej 1 bramkę.

1.71

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Górnikiem, a Lechią odbędzie się 4. lutego na Stadionie Górnika Zabrze. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl.
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!