Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Łęczna – Arka Gdynia. Typy, kursy, zapowiedź 14.08
W drugim niedzielnym pojedynku 1. ligi, Górnik Łęczna zagra z Arką Gdynia. Gospodarze bardzo słabo weszli w sezon i zajmują przedostatnią pozycję w tabeli. Czy 6. kolejce uda im się uciec ze strefy spadkowej? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Górnik Łęczna – Arka Gdynia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Górnik Łęczna – Arka Gdynia (14.08, 15:00) – zapowiedź meczu

Początek sezonu jest trudny dla Górnika Łęczna. Klub ten zajmuje dopiero 17. – przedostanią pozycję w tabeli i ma na swoim koncie tylko trzy punkty. Wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo. Niedawno zremisował z Ruchem Chorzów i Resovią Rzeszów, ale przegrał ze Stalą. Arka plasuje się na 10. pozycji, a niedawno ograła Resovię, podzieliła się punktami z Sandencją i uległa Wiśle Kraków.

1. liga: Górnik Łęczna - Arka Gdynia (14.08, 15:00) - typy

Typy Górnik Łęczna - Arka Gdynia

Górnik Łęczna jest w słabej dyspozycji, ale w nie wiele lepszą formę prezentuje Arka Gdynia. Gospodarze z pewnością będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym stadionie, ale przyjezdni są trudnym przeciwnikiem. Spodziewam się wyrównanej konfrontacji, dlatego stawiam na remis.

3.25

REMIS

betfan

1. liga: Górnik Łęczna - Arka Gdynia (14.08, 15:00) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Mecz Górnika Łęczna z Arką Gdynia odbędzie się 14 sierpnia o 15:00. Transmisję z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!