Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Tychy – Polonia Warszawa: Typy, kursy, zapowiedź 08.12

W pierwszym piątkowym meczu otwierającym 18 kolejkę Fortuna 1 Ligi GKS Tychy podejmie na własnym obiekcie Polonię Warszawa. Oczywiście według analityków to drużyna gospodarzy ma znacznie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu i nie ma co się dziwić, bo rozgrywają oni znacznie lepszy sezon od swoich oponentów. Czy i tutaj będą w stanie ograć Polonię Warszawa? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na GKS Tychy – Polonia Warszawa.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz GKS Tychy – Polonia Warszawa?
  2. Zapowiedź meczu GKS Tychy – Polonia Warszawa
  3. Jakie są kursy na mecz GKS Tychy – Polonia Warszawa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz GKS Tychy – Polonia Warszawa?

GKS Tychy – Polonia Warszawa typy bukmacherskie

1.76

WYGRANA GKS-U TYCHY

betfan

GKS Tychy jak do tej pory świetnie prezentuje się w Fortuna 1 Liga. Mają jak najbardziej realne szanse na to, aby awansować do Ekstraklasy. Oczywiście jak to przystało na polskie kluby mają momenty lepszej i nieco gorszej, ale w ogólnym rozrachunku daje im to 4 lokatę i stratę zaledwie 5 punktów do lidera. Polonia natomiast gra wydaje się, że na miarę swoich możliwości. Tam gdzie może zdobywać punkty to po prostu je zdobywa, a tam gdzie nie ma zbyt dużych szans to po prostu je traci. Tutaj moim zdaniem grając na wyjeździe z Tychami nie ma szans, dlatego stawiam na wygraną GKS-u Tychy po kursie 1.76.

 

GKS Tychy - Polonia Warszawa kursy bukmacherskie

  • Wygrana GKS Tychy - 1.76
  • Remis - 3.80
  • Wygrana Polonii Warszawa- 4.20
  • Powyżej 2.5 goli - 1.74
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.73

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie GKS Tychy - Polonia Warszawa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna GKS-u Tychy (kurs 1.76). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Polonia Warszawa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu GKS Tychy - Polonia Warszawa to może liczyć na kurs 3.80. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.74, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.02.

GKS Tychy - Polonia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy GKS-em Tychy, a Polonią Warszawa w ramach 18 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 8 grudnia o 18:00 na Stadionie Miejskim w Tychach. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzic na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!