GKS Tychy – Podbeskidzie: typy, kursy, zapowiedź | 21.10 1. liga

Wojciech Sikora

20 października 2023

GKS Tychy

Zaplecze Ekstraklasy także wróciło w ten weekend do rozgrywek, gdzie rozgrywana jest aktualnie już 12. kolejka. tego sezonu. GKS Tychy, w jednym z trzech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Białej. Kibice gospodarzy mogą być zadowoleni z występów swojej drużyny, która na ten moment zajmuje 4. lokatę. O wiele gorzej ma się sytuacja gości, którzy znajdują się na 17. miejscu. Czy dziś poprawią swoją sytuację? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu GKS Tychy – Podbeskidzie.

GKS Tychy – Podbeskidzie: Typy bukmacherskie

Cztery pewne zwycięstwa, to był początek sezonu GKS Tychy, który wystrzelił z formą znakomicie. Później nie szło im jednak już tak dobrze, ale wciąż utrzymują się w top 5, na miejscu czwartym. Przed nimi dziś stanie rywal, który nie ma się czym w tym sezonie pochwalić, bo po 11. kolejkach, mają zaledwie dziewięć punktów. Co ciekawe mecze wyjazdowe nie idą im wcale aż tak źle, a ostatnie pięć potyczek, kończyli dwoma zwycięstwami, jedną porażką i dwoma remisami. 

 

 

Od lat bezpośrednie spotkania tych drużyn są bardzo wyrównane, przez co często kończą się remisem. W ostatnich dwóch meczach lepsze okazywało się jednak Podbeskidzie. W obecnej formie raczej można się spodziewać większej dominacji po stronie gospodarzu i myślę że to oni tym razem zgarną komplet punktów. 

2.22

GKS TYCHY WYGRAJĄ

betfan

GKS Tychy - Podbeskidzie: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gospodarzy, czyli GKS Tychy. Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 2.22. Przy zwycięstwie Podbeskidzia, gracz może liczyć na mnożnik 3.15. Remis to z kolei przelicznik wynoszący aktualnie 3.40.

GKS Tychy - Podbeskidzie: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy GKS Tychy a Podbeskidziem, w ramach 12. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 21 października 17:30 na stadionie miejskim w Tychach . Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Extra z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy