Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Tychy – Odra Opole: Typy, kursy, zakłady 16.02 | 1. liga
Przed nami 20. kolejka zmagań na zapleczu Ekstraklasy. Pierwsza Liga Polska wraca tydzień później niż Ekstraklasa. W jednym z piątkowych spotkań 1. ligi GKS Tychy podejmować będzie Odrę Opole. Są to drużyny, które walczą o awans do Ekstraklasy. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz GKS Tychy – Odra Opole.

➡️ Obstaw pierwszy kupon za 30 zł na zwycięzcę meczu ŁKS – Widzew. Jeżeli poprawnie wytypujesz, to zgarniesz dodatkowo 300 złotych we freebecie! Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły promocji. ⬅️

GKS Tychy - Odra Opole: Typy, kursy, zakłady 16.02 | 1. liga

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz GKS Tychy – Odra Opole?
  2. Zapowiedź meczu GKS Tychy – Odra Opole
  3. Jakie są kursy na mecz GKS Tychy – Odra Opole?
  4. Gdzie obejrzeć mecz GKS Tychy – Odra Opole?

GKS Tychy – Odra Opole: typy bukmacherskie

2.28

GKS TYCHY

betfan

  GKS Tychy zakończył grudzień trzema zwycięstwami z rzędu i zrównał się punktami z pierwszą Arką Gdynia, a trzeba pamiętać, że zespół z Tych ma jeden mecz więcej do rozegrania. Wyniki w sparingach także nie są najgorsze i wszyscy w Tychach patrzą na rundę wiosenną z dużym optymizmem. W roi gości przyjeżdża Odra Opole, która w tych samych trzech ostatnich kolejkach zdobyła tylko jeden mecz. W sparingach wygra 4 mecze i 2 przegrali. W rundzie wiosennej Tychy wygrały w Opolu 2:0.

GKS Tychy - Odra Opole: kursy bukmacherskie

  • Wygrana GKS-u Tychy- 2.28
  • Remis - 3.15
  • Wygrana Odry Opole - 3.15
  • Powyżej 2.5 goli - 2.18
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.97
Bukmacherzy w swoich ofertach wystawili kursy na spotkanie 1. ligi. Faworytem meczu są gospodarze (kurs 2.28). Mniejsze szanse ma natomiast Odra Opole, na którą mnożnik został wyceniony na 3.15. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.15.

GKS Tychy - Odra Opole: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz GKS Tychy - Odra Opole odbędzie się 16 lutego o godzinie 20:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsat Sport News.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!