GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec: typy, kursy, zapowiedź | 15.09 1. liga

Wojciech Sikora

14 września 2023

GKS Katowice

Powracamy po dwutygodniowej przerwie, by śledzić zmagania, w ramach ósmej kolejki, na zapleczu Ekstraklasy. GKS Katowice, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Zagłębiem Sosnowiec. Po porażce w pierwszej kolejce, GIEKSA znacznie poprawiła swoją grę i obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli. Dziś również mają spore szanse na komplet punktów. Jak sobie poradzą? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec.

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec: Typy bukmacherskie

W poprzednim sezonie Zagłębie Sosnowiec było bliskie spadku i w tym sezonie na ten moment nic się w ich grze nie poprawiło. Po siedmiu kolejkach mają pięć punktów, choć ostatnie ich dwa starcia to cztery punkty i w tym bardzo przekonująca wygrana z Lechią Gdańsk 5:2. Dziś czeka ich bardzo ciężki wyjazd z drużyną mającą sporo dobrych wyników w ostatnim czasie, co daje im aktualnie piąte miejsce w tabeli, ze stratą tylko dwóch punktów do lidera. 

 

 

Mecze tych dwóch drużyn od kilku lat przyciągają pod względem ilości bramek. W poprzednim sezonie dwa ich spotkania kończyły się kolejno czterema i trzema trafienia. W czterech z pięciu ostatnich pojedynków padały gole z obu stron i tak też zakład typuję na to starcie.

1.79

OBIE STRZELĄ

betfan

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w tym starciu stawiają wyżej szanse gospodarzy, czyli GKS Katowice. Kurs na ich wygraną wynosi obecnie 1.84. Z kolei goście, w roli underdoga, mają obecnie przelicznik na zwycięstwo w okolicy 4.15. W przypadku remisu mnożnik wynosi 3.80.

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy GKS Katowice a Zagłębie Sosnowiec, w ramach 8. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 15 września 20:30 na stadionie miejskim GKS w Katowicach. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy