Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Bruk-Bet Termalica: Typy, kursy, zapowiedź 08.10
W niedzielnym meczu 11 kolejki Fortuna 1 ligi GKS Katowice zmierzy się na własnym obiekcie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Oczywiście to Temalica nieco lepiej rozpoczęła sezon, jednak jako, że i GKS Katowice nie jest słabym klubem, a zagra mecz u siebie to jest według analityków nieznacznym faworytem do wygrania tego spotkania. Może to nieco dziwić, albowiem GKS Katowice w ostatnim czasie przegrał aż 4 spotkaia pod rząd i widać, że ich forma w ostatnim czasie jest nieco słabsza. Czy uda im się odbić w meczu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na GKS Katowice – Bruk-Bet Termalica.

GKS Katowice – Bruk-Bet Termalica typy bukmacherskie

GKS Katowice po bardzo udanym starcie sezonu zdecydowanie spuścił z tonu i w ostatnich 3 kolejkach przegrał wszystkie mecze. Co prawda rywale byli mocni, ale porażki 1:5 z Lechią, czy porażka 0:4 w Pucharze Polskim z Górnikiem Zabrze obrazuje nienajlepszą formę. Termalica natomiast w ostatnim czasie prezentuje się dobrze, dzięki czemu zajmuje po 10 kolejkach 7 pozycję. Oczywiście zapewne chcieliby więcej i właśnie mogą poprawić swój dorobek punktowy po meczu z GKS-em Katowice. Nie zdecyduję się na typ na czystą wygrana Temaliki, ale użyje Betbuildera w Betfan i stawiam na X/2 - remis lub wygrana Bruk-Betu oraz powyżej 1.5 gola w meczu, dzięki czemu mamy łączny kurs na poziomie 1.97.

1.97

REMIS LUB TERMALICA

I POWYŻEJ 1.5 GOLA MECZU

betfan

GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Katowice (kurs 2.47). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Bruk-Bet Termalica, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.77. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.83, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.89.

GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy GKS-em Katowice, a Bruk-Bet Termalicą Nieciecza w ramach 11 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 8 października o 18:00 na Stadionie GKS Katowice. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!