GKS Katowice – Skra Częstochowa: typy, kursy, zapowiedź 28.04 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

28 kwietnia 2023

Skra Częstochowa

W piątek o 18:00 zostanie rozegrana 29. kolejka 1. ligi więc udamy się do Katowic. GKS Katowice zmierzy się ze Skrą Częstochowa, która z całego grona trzech zespołów zamieszanych w walkę o utrzymanie, z pewnością ma największe szanse na pozostanie w lidze. Warunkiem jest punktowanie także w wyjazdowych meczach czego wcześniej Skrze nie bardzo było dane. Przypomnijmy, że Skra w dotychczasowych 14 meczach w delegacji zgarnęła 16 punktów co jest bardzo skromnym wynikiem. Zapraszam na zapowiedz tego meczu oraz jak zawsze na typy do spotkania GKS Katowice 0 Skra Częstochowa!  

GKS Katowice – Skra Częstochowa: – Zapowiedź

GKS Katowice są na dziewiątym miejscu w tabeli i po dwóch wygranych z rzędu z zespołami z dołu tabeli w piątek zmierzą się raz jeszcze z przedstawicielem dołu tabeli.

Skra Częstochowa ostatni raz wygrała z GKS Katowice w 2020 roku, natomiast nigdy nie udało im się to na stadionie w Katowicach. 

Skra z dorobkiem 28 punktów jest na szesnastym miejscu w tabeli, w więc ostatnim, które wciąż zobowiązuje do opuszczenia ligi po sezonie. Skra swoje ostatnie dwa wygrane mecze wygrała .. na wyjedzie. 

 

GKS Katowice - Skra Częstochowa:- Typy bukmacherskie, kursy

5.00

SKRA WYGRA

betfan

Goście chronią się przed spadkiem i poszukują punktów już nie tylko w meczach domowych, ale i wyjazdowych ponieważ meczów do końca sezonu coraz mniej. Jesienią w lidze GKS Katowice wygrał skromnie (1:0), natomiast w grudniowym sparingu wygrała Skra. Oba zespoły są podobnie mocne i uważam, że lepsi okażą się goście walczący o utrzymanie niż pewny ligowego bytu GKS. 

GKS Katowice - Skra Częstochowa: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Piątkowy mecz GKS Katowice kontra Skra w ramach 29. kolejki 1 ligi odbędzie się 28. kwietnia na Stadion Miejskim w Katowicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy