Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Puszcza Niepołomice: typy, kursy, zapowiedź 13.05 | 1 Liga
Już w najbliższą sobotę, rozpoczniemy kolejną serię spotkań Fortuna 1 ligi. GKS Katowice, w jednym z dwóch starć tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Puszczy Niepołomice. Obydwie drużyny, muszą się mocno skupić na końcówce sezonu, ponieważ obie mają realna szansę na grę w barażach. W gorszej sytuacji znajduje się ekipa gospodarzy, która traci do strefy premiującej grę w barażach 8 punktów? Czy Puszcza zdobędzie cenne 3 punkty w kontekście awansu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu GKS Katowice – Puszcza Niepołomice.

GKS Katowice – Puszcza Niepołomice: Zapowiedź meczu

W bardzo dobrej formie są obecnie obydwie drużyny, i pokazują w tym sezonie, że myślą o awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Puszcza zajmuje obecnie 5 pozycję, lecz do miejsca premiującego bezpośredni awans tracą jedynie 3 punkty. Ekipa gości zagrała w tym sezonie powyżej oczekiwań, i może zagrać w barażach o awans do Ekstraklasy. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż zagrają na wyjeździe z GKSEM Katowice, który również marzy o grze w barażach, ale musieli by wygrać wszystkie mecze i liczyć na potyczkę innych drużyn. Spotkanie to może zadecydować o bezpośrednim udziale w barażach jednej z ekip.

GKS Katowice - Puszcza Niepołomice: Typ

W tym starciu może wydarzyć się naprawdę wszystko. Oba zespoły grają bardzo dobrze i mają realną szansę na grę w barażach. Co prawda gospodarze tracą 8 punktów do ostatniej pozycji dającej możliwość gry w barażu, ale na pewno nie będą rezygnować. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

2.06

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

GKS Katowice - Puszcza Niepołomice: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy GKS Katowice a Puszczą Niepołomice, w ramach 31. kolejki Fortuna 1 Ligi, odbędzie się 13 maja o 15:00 na Stadionie GKS Katowice . Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!