GKS Katowice – Polonia Warszawa: Typy, kursy, zapowiedź 27.10

Adrian Krawczyk

25 października 2023

GKS Katowice, typy
 Pierwszym piątkowym meczem 13 kolejki Fortuna 1 Ligi będzie starcie, w którym Polonia Warszawa zagra na wyjeździe z GKS-em Katowice. Oczywiście to drużyna z Katowic ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu według analityków, a zapewne jest to związane z własnym obiektem oraz nieco lepszą grą w tym sezonie od swoich rywali. Czy w meczu Polonii Warszawa znów zobaczymy dużo goli? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na GKS Katowice – Polonia Warszawa.

GKS Katowice – Polonia Warszawa typy bukmacherskie

GKS Katowice jak do tej pory w 12 kolejkach zdobył łącznie 16 punktów i plasuje się na 10 pozycji w ligowej tabeli. Jest to wynik niezły, aczkolwiek mogło być nieco lepiej. Polonia natomiast jako beniaminek radzi sobie przeciętnie, aczkolwiek nie notuje fatalnych wyników. Od początku w meczu Polonii przykuwam uwagę na bramki. Oczywiście w ostatnich spotkaniach było ich nieco mniej, jednak tak czy siak jak do tej pory w 11 meczach strzelili 18 goli, ale i też stracili 18 bramek, więc jak łatwo policzyć średnia w ich spotkaniach to blisko 3.3 gola. Katowice ten wynik też mają na dobrym poziomie, albowiem średnia liczba bramek na mecz to 2,41. Ja typuję tutaj powyżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.77 w ofercie bukmachera Betfan.

1.77

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

GKS Katowice - Polonia Warszawa kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie GKS Katowice - Polonia Warszawa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Katowice (kurs 1.75). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Polonia Warszawa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu GKS Katowice - Polonia Warszawa to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.77, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.94.

GKS Katowice - Polonia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy GKS-em Katowice, a Polonią Warszawa w ramach 13 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 27 października o 18:00 na Stadionie GKS-u Katowice. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy