Girona – Atletico Madryt: typy, kursy, zapowiedź 13.03 | La Liga

Wojciech Sikora

13 marca 2023

Girona - Almeria
25. kolejkę La Ligi przyjdzie nam kończyć, bardzo ciekawym poniedziałkowym starciem. Girona podejmie bowiem na swoim terenie Atletico Madryt. Spore wyzwanie dla gospodarzy, ponieważ drużyna ze stolicy aspiruje w tym sezonie na trzecie miejsce podium. Przyjezdni po wygranej Realu Sociedad, muszą dziś wygrać, by wrócić na trzecią lokatę. Czy im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Girona – Atletico Madryt.

Girona – Atletico Madryt: Zapowiedź meczu

Atletico Madryt w tym sezonie nie ma już szans na żadne trofeum, aktualnie stracili nawet realne szanse na wicemistrzostwo Hiszpanii, choć matematycznie wciąż są w stanie to osiągnąć. Niemniej jednak bardziej powinni się przejmować miejscem w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, bo za nimi jest kilka chętnych drużyn. Dlatego też takie pojedynki, jak ten z Gironą, powinni przynieść im komplet punktów. Może nie być jednak tak łatwo jak się wydaje, bo w ostatnich dziesięciu starciach w roli gospodarza, przegrali tylko raz z Barceloną.

Girona - Atletico Madryt: Typ

Oczywiście Atletico jest w tym meczu faworytem, choć nie aż tak pewnym, jak mogłoby się wydawać. Girona jak na drużynę hiszpańską, jest bardzo ofensywna, co sprawiło, że ich bilans wynosi aktualnie 38:38. Zespół z Madrytu również trafiał 38 razy do bramki rywali, ale tracili tylko 19. Niemniej jednak jedną bramkę tracili właśnie z Gironą na swoim boisku i myślę, że tym razem na swoim terenie tez tego dokonają. Stawiam, że obie drużyny strzelą gola.

1.91

OBIE STRZELĄ

betfan

Girona - Atletico Madryt: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Gironą a  Atletico Madryt w ramach 25. kolejki La Liga odbędzie się 12 marca o 21:00 na Estadio Municipal de Montilivi w Gironie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Eleven Sports 2.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy