Genk – Olympiakos: Typy, kursy, zapowiedź 17.08 eliminacje LE

Wojciech Sikora

17 sierpnia 2023

Genk
Najwyższa pora na rozstrzygnięcia również i w eliminacjach do Ligi Europy. Dziś poznamy komplet drużyn, które zmierzą się w finale. Genk, w jednym z siedmiu meczów tego dnia, podejmie na swoim boisku Olympiakos. W tym pojedynku może się jeszcze naprawdę sporo wydarzyć, bowiem goście przyjeżdżają z zaledwie jednobramkową zaliczką. Czy stać będzie mistrzów Belgii na odwrócenie losów tego dwumeczu?  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Genk – Olympiakos.

Genk – Olympiakos: Typy bukmacherskie

Najszybszy gol poprzedniego tygodnia przypadł właśnie drużynie Olympiakosu, która już w pierwszej minucie wyszła na prowadzenie. Choć obie drużyny atakowały przez całe spotkanie, a nawet to Genk był częściej przy piłce, to jednak nie udało się żadnej stron dorzucić jakiegokolwiek gola. Bardzo wyrównane spotkanie zakończyło się więc dość szczęśliwie dla greckiej ekipy i to oni dzięki temu mają zaliczkę przed rewanżem.
Dziś Genk musi zaatakować znacznie szybciej, bo to oni gonią wynik. Spodziewam się ich częstych wypraw pod bramkę rywali, które spowodują też szansę na kontrę. Moim zdaniem wciąż jednak gra będzie przede wszystkim defensywna, a to przełoży się na co najmniej 9 rzutów rożnych.

1.68

POWYŻEJ 8.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Genk - Olympiakos: kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Genk w regulaminowym czasie gry, to obecnie 1.81.. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną Olympiakos to aż 4.05. W przypadku remisu gracz może pomnożyć swoją stawkę przez 3.85

Genk - Olympiakos: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Genk a Olympiakos, w ramach eliminacji do Ligi Europy 2023/2024, odbędzie się 17 sierpnia o 20:00 na Cegeka Arena w Genk . Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 6 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy