Pobierz aplikację betfan na telefon
Gary Anderson – Simon Whitlock: Typy, kursy, zapowiedź 16.12 | PDC MŚ 2024
Jednym z najciekawszych spotkań 1 rundy sobotniego dnia będzie starcie Garego Andersona z Simonem Whitlockiem. Anderson powinien bez większych problemów to spotkanie wygrać, ale czy tego dokona? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Gary Anderson – Simon Whitlock.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Gary Anderson – Simon Whitlock?
  2. Zapowiedź spotkania Gary Anderson – Simon Whitlock
  3. Jakie są kursy na Gary Anderson – Simon Whitlock?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Gary Anderson – Simon Whitlock?

Gary Anderson – Simon Whitlock typy bukmacherskie

1.47

ANDERSON LEPSZY

CHECKOUT W MECZU

betfan
Gary Anderson z pewnością tego sezonu nie może zaliczyć do udanych. W turniejach nie był sobą i z pewnością nie pokazywał tego na co go stać. Jak jednak znamy Szkota na Mistrzostwa Świata przyjedzie w topowej formie, więc wydaje się, że ogarnie Whitlocka nie powinno mu sprawić kłopotów. Oczywiście Australijczyk nadal jest groźny, ale wydaje się, że lata jego najlepszej gry już przeminęły. Whitlock w 1 rundzie wygrał, jednak średnia na poziomie 90.00 punktów to zdecydowanie za mało na Andersona. Oczywiście pewnie będzie dodatkowa mobilizacja, ale ja tutaj nie widzę szans dla Whitlocka. Tutaj do AKO można typować i wygraną Andersona z handicapem -1.5, a ja, aby zwiększyć kurs typuję zakład na wyższy checkout Andersona, który znany jest z wysokich zamknięć.

Gary Anderson – Simon Whitlock kursy bukmacherskie

  • Wygrana Garego Andersona – 1.17
  • Wygrana Simona Whitlocka – 4.70

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Gary Anderson – Simon Whitlock wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Szkot Gary Anderson (kurs 1.17). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma natomiast Australijczyk Simon Whitlock, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 4.70.

Gary Anderson – Simon Whitlock GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotnie spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Garym Andersonem, a Simonem Whitlockiem w ramach 2 rundy, odbędzie się 16 grudnia o 23:10. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu  przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!