Pobierz aplikację betfan na telefon
Freiburg – Union Berlin: typy, kursy, zapowiedź 13.01 | Bundesliga
W ten weekend niemiecka Bundesliga ma nam do zaoferowania mnóstwo ciekawych spotkań, rozgrywanych w ramach 17, kolejki. Freiburg, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Union Berlin. W poprzednim roku drużyna ze stolicy zakończyła swoje zmagania na czwartym miejscu, obecnie znacznie odbiegają od od tamtej formy. Czy dziś poprawią swoją sytuację? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Freiburg – Union Berlin.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Freiburg – Union Berlin?
  2. Zapowiedź meczu Freiburg – Union Berlin.
  3. Jakie są kursy na mecz Freiburg – Union Berlin?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Freiburg – Union Berlin?

Freiburg – Union Berlin: Typy bukmacherskie

Union Berlin był jednym z wielu zaskoczeń poprzedniego sezonu, gdzie przez pewien moment walczyli jak równy z równym o fotel lidera. Ostatecznie zajęli czwarte miejsce, które dało im udział w Lidze Mistrzów. Tam jednak nie radzili sobie od samego początku i zakończyli zmagania na czwartym miejscu. Teraz muszą skupić się na ratowaniu pozycji w Bundeslidze, ponieważ zajmują dopiero 15. miejsce.

1.83

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Na przeciw nim stanie Freiburg, będący również w gorszej dyspozycji, niż przed rokiem. Oni jednak radzą sobie o wiele lepiej, mając 24 punkty i zajmując 8. pozycję. Same starcia obu ekip były w ostatnim czasie bardzo ciekawe, ponieważ przynosiły sporo trafień. W tym sezonie jednak obie drużyny nie są zbyt skuteczne, dlatego typuję poniżej 2.5 gola.

Freiburg - Union Berlin: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Freiburg - 2.10
  • Remis - 3.40
  • Wygrana Union Berlin - 3.30
  • Powyżej 2.5 gola - 1.91
  • Obie strzelą - 1.80
W tej rywalizacji minimalnym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Freiburg, na których przelicznik wynosi 2.10. Nieco mniejsze szansę eksperci widzą po stronie gości gdzie kurs to obecnie 3.30. w przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.40.

Freiburg - Union Berlin: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Freiburg a Union Berlin, w ramach 17. kolejki Bundesligi, odbędzie się 13 stycznia o 15:30 na Europa-Park Stadion we Freiburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!