Pobierz aplikację betfan na telefon
Fiorentina – Cremonese: Typy, kursy, zapowiedź 27.04 | Puchar Włoch

Wielkie emocje czekają nas w czwartkowy wieczór za sprawą tego, że przychodzi czas wyłonić finalistę pucharu Włoch. W pierwszym meczu Fiorentina wygrała (2:0) i tym samym jest znacznie bliżej finału niż beniaminek Serie A. Czy goście sprawią kolejną sensacje w drugim meczu? Zapraszam na zapowiedź oraz typy do meczu Fiorentina – Cremonese!

Fiorentina – Cremonese: zapowiedź meczu

Fiorentina po wygranej w Poznaniu z Lechem Poznań nie potrafi wygrać meczu. Ich trzy ostatnie mecze to remis i dwie porażki. Stracili w nich aż 7 goli.

Przeciekająca defensywa Violi jest równie dziurawa jak ta Cremonese. Cremonese też często przegrywa, a trzy porażki w ostatnich 5 meczach to najlepszy dowód na to, że goście nie będą faworytem tego meczu.

Od 1989 gdy po raz pierwszy zagrały ze sobą te zespoły, nie mieliśmy jeszcze sytuacji, by Cremonese wygrało choć raz z Fiorentina. Viola wygrała trzy ostatnie konfrontacje z Cremonese.

 

Fiorentina - Cremonese: typy i przewidywane składy

Typy Fiorentina - Cremonese

Cremonese nie raz w tym sezonie pokonywało AS Romę i nie zawaha się zadrwić z Fiorentiny, która wcale nie jest nieskalana. Obie strzelą to najlepszy typ dla mnie na to spotkanie. Biorę pod uwagę, że defensywa Fiorentiny podziurawiona została nawet przez Artura Sobiecha. Z kolei o gola gospodarzy jest jakoś spokojniejszy, bo jakość w ataku mają.

2.07

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Fiorentina - Cremonese: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz półfinału Pucharu Woch Fiorentina kontra Cremonese odbędzie się 27 kwietnia o 21:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsat Sport Premium 2.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!