Pobierz aplikację betfan na telefon
Fenerbahce – Dynamo Kijów: Liga Mistrzów. MATCHDAY BOOST

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów weszły już w fazę ćwierćfinałów. W jednym z rewanżów zmierzy się Fenerbahce z Dynamem Kijów. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Liga Mistrzów: Fenerbahce – Dynamo Kijów (26.07. godz. 19:00) – MATCHDAY BOOST

2.50

WYGRANA FENERBAHCE

max. 50 zł

betfan

 

Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na Ligę Mistrzów. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną Włoszek. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 2.50 (tradycyjna oferta 1.80). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

Liga Mistrzów: Fenerbahce – Dynamo Kijów (26.07. godz. 19:00) – zapowiedź

W pierwszym mecz z racji sytuacji na Ukrainie, Dynamo Kijów swój mecz rozegrał w Polsce. Skutkowało to tym, że ich drużyna nie mogła mieć pełnego wsparcia kibiców. Tym razem stoją przed jeszcze większym wyzwaniem bo zagrają w Stambule. Zdecydowanie będzie to dla nich gorszy teren, bo kibiców gospodarzy nie zabraknie. Fenerbahce w poprzednim meczu było o wiele bardziej aktywne i miało wiele więcej okazji na bramkę. Aż sześć strzałów celnych miała drużyna z Turcji, przy zerowej liczbie drużyny z Ukrainy. Zabrakło, jednak skuteczności stąd też pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W rewanżu faworytem jest gospodarz i myślę, że ma wiele atutów, by ten mecz zwyciężyć.

 

Liga Mistrzów: Fenerbahce - Dynamo Kijów (26.07. godz. 19:00) - transmisja

Mecz pomiędzy Fenerbahce, a Dynamem Kijów odbędzie się w Stambule o godzinie 19:00. Transmisja tego meczu nie będzie dostępna na żadnym kanale w polskiej telewizji. Relacja live dostępna jest na sport.betfan.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!