FC Augsburg – VfB Stuttgart: Typy, kursy, zapowiedź | 21.04 Bundesliga
Przed nami ostatnia prosta sezonu niemieckiej Bundesligi, a wciąż wiele niewiadomych. FC Augsburg w jedynym spotkaniu zaplanowanym na ten dzień, zmierzy się na własnym boisku z VfB Stuttgart, w ramach 29. kolejki niemieckiej ekstraklasy. Zespół gości jest niepokonany w 3 ostatnich meczach, a ostatnio zremisowali z Borussią Dortmund 1:1 co jest wynikiem dla nich pozytywnym. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Czy Stuttgart utrzyma dobrą passę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu FC Augsburg – VfB Stuttgart.

FC Augsburg – VfB Stuttgart: zapowiedź meczu

W piątkowym starciu dwóch drużyn z dolnej części ligowej tabeli, zajmujący 14. miejsce Augsburg ugości na WWK Arena zajmujący 16. miejsce Stuttgart w Bundeslidze. Gospodarze ponieśli w sobotę drugą porażkę z rzędu, przegrywając 3-2 z RB Leipzig. Arne Maier otworzył wynik w piątej minucie meczu, ale Lipsk zdobył trzy bramki w ciągu 25 minut w pierwszej połowie, aby objąć decydujące prowadzenie. Ruben Vargas zdobył drugą bramkę dla Augsburga w 85. minucie, ale nie udało im się zdobyć wyrównania.
Stuttgart jest niepokonany w swoich ostatnich dwóch meczach ligowych, a w ostatnim spotkaniu rozegrał u siebie thriller z Borussią Dortmund, w którym padło sześć bramek. Konstantinos Mavropanos otrzymał dwie żółte kartki w ciągu czterech minut i został odesłany do szatni w 39. minucie.

FC Augsburg - VfB Stuttgart: typ

Gospodarze w swoich ostatnich pięciu spotkaniach przeciwko gościom odnieśli tylko jedno zwycięstwo. W domu mają nieco lepszy bilans, notując sześć zwycięstw w ośmiu meczach. Die Schwaben w tym sezonie odnieśli tylko jedno zwycięstwo na wyjeździe. Biorąc pod uwagę zmagania Augsburga w ostatnich meczach i słabą formę Stuttgartu na wyjeździe, obie drużyny powinny strzelić gola. Obstawiam, że obie drużyny strzelą.

1.68

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

FC Augsburg - VfB Stuttgart: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bundesligi w ramach 29. kolejki, pomiędzy Werder Brema a Freiburgiem, odbędzie się 21 kwietnia o 20:30 na WWK Arena. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.