European Tour 4 Darts: Typy, kursy, zakłady

Adrian Krawczyk

19 kwietnia 2024

Dart, typy, Van Gerwen
  W piątek wystartuje kolejny ciekawy turniej w darcie – European Tour 4. Podczas tego turnieju zobaczymy największe gwiazdy, więc rywalizacja zapowiada się na bardzo zaciętą. Kto więc podczas tego turnieju może okazać się najlepszy? Wydaje się, że największe szanse ma Littler, Humphires oraz Van Gerwen. Kto jednak okaże się najlepszy? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na European Tour 4 Darts.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej European Tour 4 Darts?
  2. Zapowiedź turnieju European Tour 4 Darts
  3. Jakie są kursy na turniej European Tour 4 Darts?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju European Tour 4 Darts?

European Tour 4 Darts typy bukmacherskie

5.10

HUMPHRIES WYGRA

betfan
We wczorajszych zmaganiach Premier League Darts najlepszy okazał się Nathan Aspinall. Niewątpliwie Anglik złapał dobrą formę, jednak podczas European Tour nie wystąpi. Wydaje się więc, że największe szanse ma czołówka Premier League, czyli wczorajszy półfinalista Humphries, Smith oraz Price. A także będący w nieco słabszej, choć nadal świetnej formie Littler oraz Michael Van Gerwen. MVG natomiast wydaje mi się, że z wymienionych zawodników w ostatnim czasie jest w najsłabszej formie, stąd nie spodziewam się, aby miał tutaj sięgnąć po końcowy triumf. Wydaje mi się, że największe szanse ma Humphries, który lubi duże turnieje i dłuższą grę oraz mimo wszystko nieobliczalny młody Littler. Ja postawię mimo wszystko na Humphriesa, który moim zdaniem jest w najlepszej dyspozycji. Stawiam na jego wygraną w European Tour 4 po kursie 5.10 w Betfan. Anglik choć wczoraj w Premier League nie odegrał kluczowej roli to aż sam podśmiechiwał się ze swojej gry, albowiem nie mógł trafić potrójnych. Tutaj wydaje mi się, że będzie zdecydowanie inaczej i Humphries przy nieco dłuższych meczach będzie w znacznie lepszej formie.

European Tour 4 Darts kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na European Tour 4 Darts. Możemy znaleźć między innymi współczynniki na zwycięzcę całego turnieju. Faworytem jest Anglik Luke Humphries (kurs 5.10). Za jego plecami zostali sklasyfikowani Michael Van Gerwen (kurs 6.10) oraz Luke Littler (kurs 6.40). Warto także sprawdzić kursy bukmacherskie na wygraną Michael Smith (kurs 17.00), a także Gerywna Price-a (kurs 7.90).

European Tour 4 Darts GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Zmagania darta w European Tour 4 Darts będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy