Pobierz aplikację betfan na telefon
Eintracht Frankfurt – Mainz: Typy, kursy, zapowiedź | 13.05 Bundesliga
Już tylko trzy kolejki pozostały w niemieckiej Bundeslidze, a wciąż jeszcze wiele niewiadomych. Dziś Eintracht Frankfurt w jednym z sześciu starć, zmierzy się z na swoim boisku z Mainz. Ostatnia prosta dla obu drużyn, by jakkolwiek załapać się jeszcze na puchary europejskie. Bliżej tego są zdecydowanie goście, choć faworytem tego starcia są rywale. Kto okaże się lepszy? Zapraszam na zapowiedź meczu Eintracht Frankfurt – Mainz.

Eintracht Frankfurt – Mainz: zapowiedź meczu

Eintracht Frankfurt po awansie do finału Pucharu Niemiec, przegrali kolejne bardzo istotne dla nich starcie. Ewentualna wygrana dałaby im tylko dwa punkty różnicy do top 6, a teraz na trzy kolejki przed końcem tracą pięć punktów. Większe nadzieje na pewno wiążą z pucharem Niemiec, gdzie wygrana da im udział w Lidze Europy. Dlatego Mainz mające dwa punkty wyżej z pewnością będzie tutaj szukać kompletu punktów, by jeszcze nadgonić Bayer Leverkusen i wbić się do top 6.

Eintracht Frankfurt - Mainz: typ

Ten mecz to ostatnia szansa dla gości, by podłapać się do top 6 i znaleźć w przyszłym sezonie w pucharach europejskich. Moim zdaniem mecz będzie dość ofensywny, co przełoży się na kilka trafień. Stawiam powyżej 2,5 gola.

1.67

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Eintracht Frankfurt - Mainz: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 32. kolejki, pomiędzy Eintracht Frankfurt a Mainz, odbędzie się 13 maja o 15:30 na Deutsche Bank Park w Frankfurcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!