Egipt – Algieria: Typy, kursy, zapowiedź16.10 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

16 października 2023

El. MŚ - Afryka: Senegal - Egipt
Pora na kolejny dzień zmagań, w ramach meczów towarzyskich. Przed nami szereg spotkań, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Egipt, w jednym z wielu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim przeciwko Algierii. Obie ekipy będą chciały przetestować nowych zawodników przed meczami turniejowymi. Mimo to na pewno oboje będą walczyć do samego końca, a kto okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Egipt – Algieria.

Egipt – Algieria: Typy bukmacherskie

Egipt zmierzy się w poniedziałek z Algierią na Hazza Bin Zayed Stadium w Abu Zabi w międzynarodowym meczu towarzyskim. Egipt i Algieria zajęły czołowe miejsca w swoich grupach kwalifikacyjnych do AFCON 2023 i zarezerwowały sobie miejsca w zawodach, które odbędą się w styczniu na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W poprzednim meczu Egipt ograł Zambię w towarzyskim spotkaniu w czwartek w tym samym miejscu, wygrywając 1:0. Hamdi Fathi zdobył późnego zwycięzcę w tym meczu, strzelając bramkę w czwartej minucie doliczonego czasu gry.
Algieria tymczasem rozegrała w piątek mecz towarzyski na Stade Mohamed-Hamlaoui i zanotowała komfortowe zwycięstwo u siebie 5-1 nad Republiką Zielonego Przylądka. Mohamed Amoura otworzył wynik spotkania w 12. minucie, a Houssem Aouar zdobył bramkę tuż przed przerwą. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

2.11

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Egipt - Algieria: Kursy bukmacherskie

Bez wątpienia w tym meczu nie ma wyraźnego faworyta, więc kurs jaki możemy znaleźć na wygraną gości wynosi 2.54. Z kolei w przypadku wygranej gospodarzy, czyli Egiptu, gracz może liczyć na mnożnik w wysokości 2.91. Podział punktów szacowany jest przelicznikiem 3.10.

Egipt - Algieria: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Algierią a Egiptem, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 16 października o 18:00 na stadionie Hazza bin Zayed Stadium. Mecz nie będzie emitowany przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy