Dynamo Kijów – Aris: Typy, kursy, zapowiedź 17.08 el. LKE

Wojciech Sikora

17 sierpnia 2023

Dynamo Kijów
Nie tylko polskie drużyny wezmą dziś udział w rewanżowych spotkaniach o finał eliminacji Ligi Konferencji Europy. Dynamo Kijów, w jednym z 31 starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Aris. Pierwszy mecz był dla obu ekip bardzo nerwowy i ostatecznie jedyna bramka została zdobyta z rzutu karnego. Grecy rozpoczną więc rewanż z minimalną zaliczką. Czy gospodarze będą w stanie powalczyć o awans? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Dynamo Kijów – Aris.

Dynamo Kijów – Aris: Typy bukmacherskie

Pierwsze spotkanie obu ekip nie można nazwać dobrym meczem, o czym świadczy masa popełnionych fauli, żółtych kartek, a przy tym wszystkim padł zaledwie jeden gol. Rzut karny sprowokowany przez Dynamo Kijów wykorzystał w 69 minucie Palma i tym samym ustalił wynik końcowy. Ten rezultat nie był jednak do końca sprawiedliwy, bowiem to ukraińska drużyna była przy piłce dłużej, choć jednocześnie nie potrafiła złożyć klarownej akcji.
Dziś Dynamo Kijów zagra w teorii u siebie, choć jak wiadomo mecz rozgrywają poza granicami Ukrainy. Mimo wszystko będą wspierani przez swoich kibiców i na pewno będzie gościom trudno utrzymać tutaj jednobramkową przewagę. Moim zdaniem oni również zaatakują i dziś zobaczymy gole z obu stron.

2.02

OBIE STRZELĄ

betfan

Dynamo Kijów - Aris: kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Dynamo Kijów w regulaminowym czasie gry, to obecnie 1.81. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną Aris to aż 4.45. W przypadku remisu gracz może pomnożyć swoją stawkę przez 3.55.

Dynamo Kijów - Aris: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Dynamo Kijów a Aris, w ramach eliminacji do Ligi Konferencji Europy 2023/2024, odbędzie się 17 sierpnia o 19:00 na stadionie Superbet Arena w Bukareszcie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy