Danił Miedwiediew – Alexander Zverev: typy, kursy, zakłady 26.01 Australian Open ATP

Wojciech Sikora

25 stycznia 2024

Danił Miedwiediew
Typy na mecz Miedwiediew – Zverev. W drugim półfinale byliśmy bardzo blisko, ażeby oglądać Huberta Hurkacza. Niestety Danił Miedwiediew po pięciu partiach okazał się od niego lepszy i to on zmierzy się z Alexandrem Zverevem. Panowie mają za sobą długą historię spotkań, gdzie to Rosjanin na ostatnie dziesięć okazywał się być górą aż osiem razy. Czy po raz kolejny w tym turnieju Niemiec sprawi nam niespodziankę? Zapraszam na zapowiedź oraz typy na to spotkanie. kod promocyjny BETFAN Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Danił Miedwiediew – Alexander Zverev?
  2. Zapowiedź meczu Danił Miedwiediew – Alexander Zverev.
  3. Jakie są kursy na mecz Danił Miedwiediew – Alexander Zverev?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Danił Miedwiediew – Alexander Zverev?

Danił Miedwiediew – Alexander Zverev: Typy bukmacherskie

1.66

WYGRANA

MIEDWIEDIEWA

betfan

Danił Miedwiediew to tenisista znany ze swojego bycia bezpośrednim. Wielokrotnie jasno pokazuje na korcie swoje niezadowolenie, z wielu powodów. Mimo to w kluczowych momentach włącza swój najmocniejszy tryb i potrafi wygrywać z każdym. W drodze do półfinału nie miał zbyt trudnych rywali, ale mimo to już w drugiej rundzie z Emillem Ruusuvuorim musiał wychodzić ze stanu 0:2. Kolejnym rywalem mogącym zaskoczyć był Hubert Hurkacz, który grał z Rosjaninem set za set, a w kluczowej partii to właśnie Rosjanin okazał się lepszy. Danił nie raz pokazywał, że potrafi przeczekać swoje słabsze momenty i tym samym uśpić czujność rywali, by ostatecznie ich odprawić. Wiele razy przekonał się o tym Alexander Zverev, mający rozegranych z nim 19 spotkań, z czego wygrywał tylko siedem. Niemiec i tak może już celebrować swój sukces w tej edycji AO, ponieważ dwukrotnie musiał grać pięciosetowe boje, a w ćwierćfinale trafił na niezwykle bezradnego Alcaraza, który był ogromnym faworytem. Alexander pokonał go wynikiem 3:1, choć bardzo pomógł mu w tym sam Hiszpan. W meczu z Daniłem raczej nie może się spodziewać tak słabej dyspozycji, a już na pewno nie przez cały pojedynek. Miedwiediew gra bardzo niewygodnie co często deprymuje rywali, a w tym również Zvereva. Rosjanin powinien w tym meczu przejmować regularnie inicjatywę i skutecznie rozbijać rywala. Moim zdaniem to on po raz trzeci stanie przed szansą zdobycia tytułu w Australii.

Danił Miedwiediew - Alexander Zverev: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Miedwiediewa - 1.66
  • Wygrana Zvereva  - 2.19
  • Powyżej 3.5 setów - 1.49
Eksperci to starcie widzą na bardzo podobnym poziomie, wystawiając na Daniła Miedwiediewa kurs 1.66. Tym samym też niewiele większy mnożnik możemy znaleźć na wygraną Alexandra Zvereva, a w tym momencie wynosi on 2.19. Tak wyrównany mecz może przekładać się również na dłuższe starcie, które przełoży się także na liczbę asów, podwójnych błędów, czy chociażby gemów. Warto zerknąć więc na szeroką ofertę bukmachera BETFAN na to spotkanie.

Danił Miedwiediew - Alexander Zverev: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz półfinałowy z udziałem Daniiła Miedwiediewa i Alexandra Zvereva odbędzie się  26 stycznia o godzinie 09:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Australian Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy