Pobierz aplikację betfan na telefon
Dallas Cowboys – NY Jets: Typy NFL, zapowiedź (17.09)

W niedzielę odbędą kolejne się mecze drugiej kolejki sezonu NFL. Dwa z nich będą transmitowane w polskiej telewizji na Polsacie Sport. Jednym z nich jest spotkanie o godzinie 19:00, a drugie o 22:25. O tej późniejszej godzinie zmierzą się dwie drużyny, gdzie jedna ma ambicje zajść wysoko w tym sezonie, a druga jest raczej pogodzona kolejny rok z rolą outsidera. Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy NFL, Dallas Cowboys – NY Jets.

Dallas Cowboys – NY Jets: NFL typy bukmacherskie

1.59

JAGUARS HC (-6.5)

betfan

  Bukmacherzy stawiają Dallas Cowboys w roli dużych faworytów tego spotkania. Nie ma się co dziwić, bo ofensywa New York Jets to dno. Z drugiej strony w Arlington zmierzą się dwie drużyny, które są statystycznie w TOP 5 formacji defensywnych w lidze. Ogólnie obie drużyny są zbudowane bardzo podobnie i rozgrywają bardzo podobnie akcje. Kolejne podobieństwo to zamiłowanie do tzw. „sneaky plays” i trzeba przyznać, że obie robią to dobrze. W tych wszystkich podobieństwach, trzeba jednak przyznać, że Dallas Cowboys mają lepszą formację ofensywną i to ona robi przewagę w tym zestawieniu. Jets zaskoczyli w pierwszym spotkaniu, pokonując Buffalo Bills po dogrywce, natomiast Cowboys rozgromili Giants, drugą drużynę z Nowego Jorku aż 40:0.
   

Dallas Cowboys - NY Jets: NFL kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Cowboys (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 1.20. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną Jets to 4.55. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 38.5 punktów. Oznacza to, że kurs na więcej niż 38.5 wynosi 1.89, a na 28.5 i mniej punktów kurs wynosi 1.84. Linia handicapu została wystawiona na poziomie 8,5.

Dallas Cowboys - NY Jets: NFL, gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz NFL pomiędzy Dallas Cowboys, a New York Jets odbędzie się 17 września o godzinie 22:30 na AT&T Stadium w Arlington. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Fight oraz na platformie streamingowej Polsat Box Go z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!