Pobierz aplikację betfan na telefon
Czarnogóra – Węgry: Typy, kursy, zapowiedź | 17.06 el. EURO 2024
Koniec sezonu w najmocniejszych ligach Europy stał się faktem, więc to idealna pora na powrót do eliminacji EURO 2024. Czarnogóra i Węgry to reprezentacje, które powalczą o drugie miejsce, z którego można awansować w swojej grupie, bo Serbia jednak jest głównym faworytem do pierwszego miejsca. Zapraszamy na krótką zapowiedź meczu oraz typy Czarnogóra – Węgry.

Czarnogóra – Węgry: zapowiedź meczu

Zarówno Czarnogóra, jak i Węgrzy mają po 3 punkty w swoim dorobku tych eliminacji. Jednakże, warto zauważyć, że Węgrzy zagrali tylko z Bułgaram, natomiast Czarnogórcy mają za sobą już dwa spotkania – z Serbią i Bułgarią. Węgrzy pokonali Bułgarów u siebie 3:0, a Czarnogórcy na wyjeździe 1:0. To też pomiędzy tymi dwoma reprezentacjami rozegra się kwestia awansu na Mistrzostwa Europy, bo faworytem do pierwszego miejsca są Serbowie.

Czarnogóra - Węgry: typy na mecz i przewidywane składy

Typy Czarnogóra - Węgry

W historii mieliśmy tylko 3 mecze pomiędzy tymi reprezentacjami i były to spotkania towarzyskie w 2007, 2008 i w 2019 roku. Co ciekawe Czarnogóra dwa razy wygrała u siebie, a w Węgrzech padł remis. W Czarnogórze zawsze ciężko się gra z powodu panującego tam klimatu. U siebie jest to bardzo groźna reprezentacja.

2.04

CZARNOGÓRA

betfan

 

Przewidywane składy

  • Czarnogóra: Mijatović; Vujacić, Savić, Tomasevic; Vesović, Savicevic, Scekic, Haksabanović, Marusic; Jovetić, Krstovic
  • Węgry: Dibusz; Lang, Orban, Szalai; Bolla, Nagy, Vecsei, Kerkez; Szoboszlai, Sallai; Adam

Czarnogóra - Węgry: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Czarnogórą, a Węgrami w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 17 czerwca o 18:00 na Stadion Pod Goricom w Podgoricy. Mecz ten będzie transmitowany z polskim komentarzem na Polsat Sport News.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!