Cracovia – Zagłębie: Typy, kursy, zapowiedź 13.05. Ekstraklasa

Bartłomiej Cichecki

13 maja 2023

Cracovia - Zagłębie: Typy, kursy, zapowiedź 13.05. Ekstraklasa

Waldemar King robi porządki w klubie Zagłębie Lubin i robi swoją robotę trzeba przyznać znakomicie. Wygrana w Gdańsku z Lechią sprawiła, że zapewnili sobie dużo większy luksus dogrywania sezonu do końca. W Krakowie są w miarę zadowoleni z Jacka Zielińskiego choć słychać głosy, że po sezonie odejdzie z Pasów. Jeśli to goście wygrają to zapewnią sobie utrzymanie, Pasy z kolei teoretycznie mogą jeszcze zająć czwarte miejsce więc jest o co grać. Zapraszam na  zapowiedź i typy bukmacherskie do meczu Cracovia – Zagłębie Lubin. 

Cracovia – Zagłębie – zapowiedź meczu

W ostatnich latach mecze Cracovia z Zagłębiem na zmianę wygrywa jeden, a potem drugi zespół. W ostatnim czasie nad lepszą dyspozycja w delegacji popracowało Zagłębie, które strzeliło gola w 4 z 5 meczów poza Lubinem oraz przegrało tylko jedno spotkanie. Czuć, że Miedziowi są w formie, która ma dać im utrzymanie i znów będzie powrót do szarzyzny…

Pasy wiosną przy Kałuży rozegrały 6 spotkań z czego 3 wygrały u 3 zremisowały. Ani jednej porażki u siebie budzi szacunek rywali. Generalnie Cracovia jest 7. w całej lidze jeśli chodzi o punktowanie w domu.

Rakoczy oraz Chodyna to dwaj najlepsi piłkarze obu zespołów, bo strzelili po siedem goli czyli najwięcej w swoich zespołach. 

 
 
 

Cracovia - Zagłębie - Typy

33 oraz 43 - tyle goli straciły obie defensywy wspomnianych wyżej zespołów więc nie spodziewam się w tym meczu nic innego niż kolejnych straconych goli. BTTS jest dobrym rozwiązaniem, jesienią wygrała Cracovia, a Zagłębie nie strzeliło gola. Teraz myślę, że obie dadzą radę.

1.63

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Cracovia - Zagłębie - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy Cracovia kontra Zagłębie odbędzie się 13. maja na Stadionie Miejskim w Krakowie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy