Pobierz aplikację betfan na telefon
Connor Scutt – Krzysztof Kciuk: Typy, kursy, zapowiedź 16.12 | PDC MŚ 2024

 Już dzisiaj Krzysztof Kciuk rozpocznie swoje zmagania podczas PDC Mistrzostwa Świata w darcie 2024. Polak w 1 rundzie zmierzy się z Anglikiem Connorem Scuttem. Oczywiście to Anglik będzie kandydatem do wygranej, ale czy Polak będzie w stanie sprawić niespodziankę w tym pojedynku? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Connor Scutt – Krzysztof Kciuk.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Connor Scutt – Krzysztof Kciuk?
  2. Zapowiedź spotkania Connor Scutt – Krzysztof Kciuk
  3. Jakie są kursy na Connor Scutt – Krzysztof Kciuk?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Connor Scutt – Krzysztof Kciuk?

Connor Scutt – Krzysztof Kciuk typy bukmacherskie

1.39

POWYŻEJ 3.5 SETÓW

betfan
Z pewnością dla Kciuka nie będzie to łatwe zadanie. To Anglik notowany jest wyżej w rankingu i to z pewnością on ma tutaj większe szanse na wygraną. Jednak jak pokazał wczorajszy mecz Smitha i gracze mający mniejsze szanse przy dobrym dniu mogą powalczyć o wygraną. Kciuk musi przede wszystkim rzucać swoje podczas podejść. Najważniejsza oczywiście będzie gra na dublach. Polak musi wykręcić przynajmniej 35%, jeżeli chce marzyć o wygranej. Dodatkowo w sytuacji, gdy byłby blisko zwycięstwa, jak wczoraj Doets, nie może myśleć o triumfie, a podejść do tego z chłodną głową. Wczoraj tego zabrakło u Holendra. Ja spodziewam się wyrównanego spotkania, choć patrząc na ostatnie spotkania to Scutt będzie tutaj przewodził. Jako, że jest to pierwsza runda nie powinniśmy oglądać jednostronnego spotkania. Typuję over 3.5 setów po kursie 1.39.

Connor Scutt – Krzysztof Kciuk kursy bukmacherskie

  • Wygrana Connora Scutta – 1.42
  • Wygrana Krzysztofa Kciuka – 2.73

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Connor Scutt – Krzysztof Kciuk wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Connor Scutt (kurs 1.42). Nieco mniejsze szanse natomiast ma natomiast Polak – Krzysztof Kciuk, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 2.73.

Connor Scutt – Krzysztof Kciuk GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotnie spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Connorem Scuttem, a Krzysztofem Kciukiem w ramach 1 rundy, odbędzie się 16 grudnia o 14:40. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu  przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!