Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Puszcza. Typy, kursy, zapowiedź 06.11 | 1. liga
W niedzielę w ramach 17. kolejki 1. ligi, Chrobry Głogów zagra z Puszczą Niepołomice. Czy goście przedłużą swoją serię spotkań bez porażki? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice (06.11, 15:00) – zapowiedź meczu

Chrobry Głogów w niedzielę podejmie Puszczę Niepołomice. Gospodarze tego starcia zajmują szóstą lokatę w 1. lidze i prezentują dobrą dyspozycję. Wygrali w trzech minionych kolejkach. Pokonali GKS Tychy, Skrę Częstochowa i Górnik Łęczna. Puszcza Niepołomice jest wiceliderem zaplecza Ekstraklasy. Klub ten nie przegrał od pięciu kolejek, a niedawno ograł także GKS Tychy i Puszczę Niepołomice.

1. liga: Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice (06.11, 15:00) - typy

Typy Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice

Obie drużyny są ostatnio w bardzo dobrej formie i chcą walczyć o awans do Ekstraklasy. Chrobry i Puszcza są jednymi z najbardziej bramkostrzelnych drużyn w 1. lidze. Stawiam zatem na powyżej 2,5 gola. Taki typ sprawdziłby się w dwóch poprzednich bezpośrednich starciach.

1.90

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

1. liga: Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice (06.11, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Chrobrego Głogów z Puszczą Niepołomice, odbędzie się 6 listopada o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!