Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk: typy, kursy, zapowiedź | 22.07 1. liga

Wojciech Sikora

21 lipca 2023

Lechia Gdańsk
W ten weekend wraca nie tylko Ekstraklasa, ale i jej zaplecze. Przed nami pierwsza kolejka 1. ligi sezonu 2023/2024. Chrobry Głogów, w jednym z trzech spotkań tego dnia, zmierzy się z Lechią Gdańsk. Dla gości rozpoczyna się przygoda o powrót do najwyższej klasy okręgowej. Za sobą mają jednak bardzo słaby okres przedsezonowy. Czy mimo to wypadną dziś lepiej na tle rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk.

Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk: Typy bukmacherskie

Lechia Gdańsk nie była w stanie utrzymać się w Ekstraklasie, a ich kibice od dziś będą wspierać ich w walce o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Pierwsze spotkanie zaczną jednak od meczu wyjazdowego, co już stawia ich w gorszej pozycji. Co więcej przed sezonem rozegrali trzy mecze towarzyskie, ale żadnego z nich nie wygrali. Gospodarze z kolei rozegrali tych sparingów więcej i na pięć meczów wygrali trzy i przegrali tylko raz.
Mimo nie najlepszych występów gości przed sezonem, myślę że pokażą się dziś z lepszej strony. Nawet spore zmiany kadrowe nie powinny przeszkodzić w zapunktowaniu w pierwszej kolejce Lechii. Typuję więc wygraną lub remis gości.

1.57

LECHIA WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk: Kursy bukmacherskie

Eksperci, jak w większości starć w pierwszej kolejce, stawiają szanse obu ekip po równo. Minimalnie stawiają jednak wyżej szanse Chrobry Głogów, na którą kurs obecnie wynosi 2.34. Mimo to goście wciąż nie pozostają według ekspertów bez szans, bowiem na ich wygraną kurs wynosi 2.95.

Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Chrobry Głogów a Lechia Gdańsk w ramach 1. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 22 lipca 15:00 na stadionie Arena Lublin w Lublinie. Mecz będzie nie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy