Chorwacja – Armenia: Typy, kursy, zapowiedź 21.11

Adrian Krawczyk

20 listopada 2023

Chorwacja, typy
Do ostatniej kolejki Chorwacja walczy o bezpośredni awans na Euro 2024. Ich rywalem w ostatnim meczu eliminacji będzie reprezentacja Armenii, która szanse na bezpośredni awans straciła już wcześniej. Oczywiście Chorwatom wygrana w tym meczu da bezpośredni awans i ciężko sobie wyobrazić, aby mieli w takim starciu zgubić punkty, w szczególności przed własną publicznością. Czy Chorwacja pewnie ogra Armenię i zapewni sobie awans na Euro 2024? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Chorwacja – Armenia.

Chorwacja – Armenia typy bukmacherskie

Chorwacja dość niespodziewanie do ostatniej kolejki musi walczyć o bezpośredni awans na Euro. Oczywiście warto tutaj zaznaczyć, że ich grupa była ciężka, albowiem mierzyli się z Walią oraz Turcją, które są solidnymi reprezentacjami. Pierwsza awans wywalczyła Turcja, a Chorwacja musi wygrać z Armenią, aby utrzymać przewagę nad Walią. Oczywiście remis także może dać awans Chorwatom, jednak wtedy w grę wchodzą już inne aspekty - przy założeniu, że Walia wygra z Turcją. Dla polskiego kibica także lepiej byłoby, gdyby Chorwacja awansowała bezpośrednio, albowiem dzięki temu unikniemy ich w barażach. Ja spodziewam się pewnego zwycięstwa Chorwatów nad Armenią i typuję ich wygraną z handicapem -1.5 gola po kursie 1.52 w ofercie bukmachera Betfan.

1.52

WYGRANA CHORWACJI

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Chorwacja - Armenia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Chorwacja - Armenia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim zdecydowanie reprezentacja Chorwacji (kurs 1.16). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Armenia, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 16.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Chorwacja - Armenia to może liczyć na kurs 7.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.57, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.31.

Chorwacja - Armenia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz reprezentacji pomiędzy Chorwacją, a Armenią w ramach 10 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 21 listopada o 20:45 na Stadionie Maksimir w Zagrzebiu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Chorwacja - Armenia przeprowadzi live Polsat Sport Premium 3.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy