Chojniczanka – Sandecja: typy, kursy, zapowiedź 05.05 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

05 maja 2023

Chojniczanka - Sandecja: typy, kursy, zapowiedź 05.05 | I Liga

Pierwsza liga wchodzi w decydującą fazę ostatecznych rozstrzygnięć. Zespoły są już w końcowej fazie sezonu i dla kilku z nich gra toczy się o najwyższą stawkę jaką jest pozostanie w lidze lub walka o awans do Ekstraklasy. W piątek pierwszym meczem będzie spotkanie Chojniczanka kontra Sandecja. Goście przegrali z Ruchem w ostatniej kolejce dlatego dla nich wizja spadku jest coraz bliższa. Czy uratują się na ostatniej prostej?  Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Chojniczanka – Sandecja Nowy Sącz!  

Chojniczanka – Sandecja – Zapowiedź

Chojniczanka jak można było zakładać , nie przywiozła z Krakowa ani jednego punktu. Wisła pokonała ich wysoko i prawie wbiła piłkarzom Chojnic do głowy, że od nowego sezonu druga liga będzie ich codziennością.

Sandecja na ostatnim etapie sezonu również nie rozpieszcza swoich kibiców. Notują serię 3 przegranych meczów z rzędu. W piątek zagrają z zespołem, z którym w 6 wyjazdowych meczach w 5 z nich zawsze strzelali minimum jednego gola. 

Oba zespoły znajdują się w trefie spadkowej. Liczba punktów potrzebnych im do utrzymania się wynosi przed tą kolejką 10. Natomiast możliwych do zdobycia punktów pozostało tylko 15.

 
 

Chojniczanka - Sandecja - Typy bukmacherskie, kursy

2.68

CHOJNICZANKA WYGRA

betfan

Mimo tego, że goście praktycznie zawsze znajdują drogę do bramki rywala to jednak w tym spotkaniu bliżej mi do postawienia na wygraną gospodarzy, którzy mają punkt mniej od Sandecji i dla nich ten mecz jest meczem ostatniej szansy.

Chojniczanka - Sandecja - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Piątkowy mecz Chojniczanka kontra Sandecja w ramach 30. kolejki 1 ligi odbędzie się 5. maja na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy