Chojniczanka – Arka Gdynia: typy, kursy, zapowiedź | 19.05 1. liga

Wojciech Sikora

19 maja 2023

Chojniczanka - Arka Gdynia: typy, kursy, zapowiedź | 19.05 1. liga
Na trzy kolejki przed końcem niewiele wiemy o końcowym układzie tabeli 1. ligi polskiej. Czas rozjaśnić sobie kilka kwestii. Chojniczanka w jednym z dwóch starć tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z Arką Gdynia. Dla gospodarzy przygoda w tej lidze już się  zakończyła i w przyszłym sezonie zobaczymy ich w niżej dywizji. Goście mają jednak jeszcze walkę o baraże do Ekstraklasy. Czy będzie to dla nich łatwa przeprawa po komplet?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Chojniczanka – Arka Gdynia.

Chojniczanka – Arka Gdynia: Zapowiedź meczu

Mimo, że w ostatnich meczach Chojniczanka chciała wywalczyć sobie punkty, a co za tym idzie utrzymanie, to jednak jest już za późno. Ostatnią porażką stracili matematyczne szanse na utrzymanie i już mogą myśleć o kolejnym sezonie w niższej lidze. Jet to bardzo dobra okazja dla gości, którzy szukają kompletu punktów, by wbić się jeszcze do baraży i walki o miejsce na kolejny sezon w Ekstraklasie. Na ten moment tracą dwa punkty do Stali Rzeszów.

Chojniczanka - Arka Gdynia: Typy, kursy

Ten mecz powinien być pod dyktando gości, którzy są w tym sezonie znacznie lepsi i wciąż mają szanse zmienić swoją końcową lokatę. Ich wyniki jednak także nie napawają optymizmem, a ich aktualnie największy rywal - Stal Rzeszów spisuje się ostatnio znakomicie. Moim zdaniem dziś jest świetna okazja dla gości, by zgarnąć komplet i się przełamać.

1.91

ARKA GDYNIA WYGRA

betfan

Chojniczanka - Arka Gdynia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Chojniczanką a Arką Gdynia w ramach 32. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 19 maja 18:00 na stadionie Miejskim Chojniczanki w Chojnicach. Mecz nie będzie emitowany będzie przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy