Pobierz aplikację betfan na telefon
CF Montreal – Charlotte. Typy, kursy, zapowiedź 16.07 | MLS
Montreal w niedzielę zagra z Charlotte. Obie drużyny mają na swoim koncie tyle samo punktów. Goście oczekują jednak przełamania, ponieważ nie wygrali od siedmiu spotkań. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz CF Montreal – Charlotte.

CF Montreal – Charlotte: zapowiedź meczu

CF Montreal i Charlotte chcą wystąpić w play-offach MLS, ale obecnie są poza strefą zapewniającą awans. Mają na swoim koncie po 26 punktów. Gospodarze przegrali w trzech spotkaniach z rzędu. Musieli uznać wyższość Chicago Fire, Atlanty United i New York City. Charlotte za to nie wygrało od siedmiu spotkań. Nawet dublet Karola Świderskiego w ostatnim meczu nie zapewnił kompletu punktów. Charlotte podzieliło się wówczas punktami z New York City.

CF Montreal - Charlotte: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo CF Montreal w tym meczu. Wynosi on 2.03.  W przypadku zwycięstwa Charlotte, bukmacher pomnoży wygraną o 3.55. Kurs na remis wynosi za to 3.50.

CF Montreal - Charlotte: typy i przewidywane składy

Typy CF Montreal - Charlotte

Obie drużyny będą w najbliższym meczu liczyć na przełamanie. Nie radzą sobie najlepiej, ale w wysokiej dyspozycji jest Karol Świderski. Stawiam na to, że polski napastnik wpisze się na listę strzelców.

4.20

ŚWIDERSKI

STRZELI GOLA

betfan

Przewidywane składy

  • CF Montreal: Sirois; Waterman, Camacho, Corbo; Herrera, Saliba, Piette, Lassiter; Duke; Opoku, Offor
  • Charlotte: Kahlina; Lindsey, Corujo, Jones, Byrne; Westwood, Bender, Arfield; Vargas, Świderski, Jóźwiak

CF Montreal - Charlotte: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz CF Montreal z Charlotte, odbędzie się 16 lipca o 01:30. Żadna polska stacja telewizyjna nie poprowadzi transmisji z tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!