Pobierz aplikację betfan na telefon
Cagliari – Frosinone: Typy, kursy, zapowiedź 29.10
W niedzielnym meczu 10 kolejki włoskiej Serie A Cagliari podejmie na własnym obiekcie drużynę Frosinone. Oczywiście to Cagliari ma nieco większe szanse w tym spotkaniu według analityków, jednak niewątpliwie i Frosinone może tutaj powalczyć choćby o 1 punkt w tym starciu, a może i nawet o pełną pulę, albowiem gospodarze przeżywają słabszy okres gry. Kto więc okaże się zespołem lepszy i wyrwie swojemu rywalowi punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Cagliari – Frosinone.

Cagliari – Frosinone typy bukmacherskie

Zespół Cagliari ma wielkie problemy na początku sezonu. Po 9 rozegranych kolejkach we włoskiej Serie A mają na swoim koncie zaledwie 3 punkty. Jest to wynik bardzo słaby i z pewnością, jeżeli w kolejnych spotkaniach nie będą punktować to mogą pożegnać się z najwyższą klasą rozgrywkową we Włoszech. Frosinone natomiast punktuje regularnie i to zapewnia im byt w środku tabeli. W 9 spotkaniach wywalczyli 12 punktów i są na 12 pozycji. Tutaj spodziewam się, że Cagliari jeszcze się nie odbuduje, nawet przed własną publicznością. Chcę wykorzystać ich słabszą formę i typuję X/2 - remis lub wygrana Frosinone.

1.60

REMIS LUB FROSINONE

betfan

Cagliari - Frosinone kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Cagliari - Frosinone wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Cagliari (kurs 2.30). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Frosinone, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Cagliari - Frosinone to może liczyć na kurs 3.15. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.88, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.89.

Cagliari - Frosinone GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Cagliari, a Frosinone w ramach 10 kolejki włoskiej Serie A, odbędzie się 29 października o 12:30 na Unipol Domus w Cagliari. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Cagliari - Frosinone przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Elevn Sports 4.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!