Cadiz – Vallecano: Typy, kursy, zapowiedź 27.09 | La Liga

Jan Paździerski

27 września 2023

La Liga: Vallecano
Przed nami 7 kolejka hiszpańskiej LaLiga. W najbliższą środę czekają nas emocje związane z kolejną serią spotkań hiszpańskiej La Liga. W jednym z kilku spotkań tego dnia, ekipa Cadiz podejmie na własnym boisku zespół Vallecano. Goście są ostatnio w dobrej formie, i mają okazję zdobyć kolejny komplet punktów. Czy zdołają zdobyć 3 punkty na obcym terenie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Cadiz – Vallecano.

Cadiz – Vallecano: typy bukmacherskie

Cadiz podejmie na własnym boisku ekipę Vallecano w środę 27 września, na Estadio Nuevo Mirandilla w ramach 7 kolejki La Liga. Obie ekipy posiadają solidne składy, zawierające bardzo doświadczonych piłkarzy. Gospodarze w swoich ostatnich 5 meczach ligowych zdobyli 7 punktów, 2 razy wygrywając, raz remisując i 2 razy odnosząc porażkę. Wygrali jednak oni swój ostatni mecz na tym boisku, i tworzyli dużo groźnych ataków.
Zespół przyjezdnych z Vallecano, spisuję się natomiast bardzo dobrze. Goście w swoich ostatnich 5 meczach, zdobyli 9 punktów. Są w bardzo dobrej formie, i stanowią aktualnie zagrożenie dla najmocniejszych ekip w lidze. Obstawiam, że w tym meczu obydwie drużyny zdołają zdobyć przynajmniej jedną bramkę.

1.94

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Cadiz - Vallecano: kursy bukmacherskie

Patrząc na kursy 1X2 tego spotkania nie ma tutaj wyraźnego faworyta. Zwycięstwo Las Palmas, które gra u siebie zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast zwycięstwo Granady na 3.60. Współczynnik na remis w tym spotkaniu wynosi 3.35.

Cadiz - Vallecano: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy zespołami Cadiz a Vallecano, w ramach 7 kolejki hiszpańskiej La Liga, odbędzie się 27 września o godzinie 21:30 na Estadio Nuevo Mirandilla. Spotkanie będzie transmitowane na kanałach Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy