Cadiz – Osasuna: Typy, kursy, zapowiedź 10.12 | La Liga

Adrian Krawczyk

09 grudnia 2023

Cadiz, typy

Cadiz w niedzielę podejmie na własnym obiekcie w meczu 16 kolejki hiszpańskiej La Liga Osasunę. Obie ekipy w tym sezonie prezentują zbliżony do siebie poziom i jest to poziom dość słaby. Zdecydowanie bliżej jest im do spadku niż do miejsc w czołówce tabeli. Z pewnością to spotkanie będzie ważne, albowiem obie ekipy mają szanse na 3 punkty. Kto jednak tym razem okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Cadiz – Osasuna.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Cadiz – Osasuna?
  2. Zapowiedź meczu Cadiz – Osasuna
  3. Jakie są kursy na mecz Cadiz – Osasuna?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Cadiz – Osasuna?

Cadiz – Osasuna typy bukmacherskie

1.55

PONIŻEJ 2.5 GOLA

 

betfan

Cadiz na ten moment po rozegraniu 15 spotkań ma na swoim koncie 15 punktów. Jak łatwo policzyć średnia to 1 punkt na mecz. Cadiz natomiast ma o 3 oczka mniej i jak do tej pory na swoim koncie zgromadzili 12 punktów. Muszą oni zacząć punktować, albowiem ich przewaga nad strefą spadkową to zaledwie 3 oczka. Ciężko wskazać, która drużyna wygra ten mecz, albowiem obie ekipy są na zbliżonym poziomie. Jako, że żadna z tych drużyn nie ma wielkiego potencjału w ofensywie to typuję w meczu poniżej 2.5 gola po kursie 1.55.

 

Cadiz - Osasuna kursy bukmacherskie

  • Wygrana Cadiz - 2.86
  • Remis - 3.10
  • Wygrana Osasuny - 2.52
  • Powyżej 2.5 goli - 2.35
  • Obie drużyny strzelą gola - 2.01

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Cadiz - Osasuna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Osasuny (kurs 2.52). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Cadiz, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.86. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Cadiz - Osasuna to może liczyć na kurs 3.10. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.35, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.55.

Cadiz - Osasuna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Cadiz, a Osasuną w ramach 16 kolejki hiszpańskiej La Liga, odbędzie się 10 grudnia o 18:30 na Estadio Nuevo Mirandilla w Cadiz. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Cadiz - Osasuna przeprowadzi Canal+ Sport 5.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy