Pobierz aplikację betfan na telefon
Bruk Bet Termalica – Resovia Rzeszów: Typy, kursy, zapowiedź 28.10
W 1. lidze polskiej dzieje się naprawdę wiele. Jak co roku są walka praktycznie całej ligi jest bardzo wyrównana. W  jednym z meczów 16. kolejki Bruk Bet Termalica  zmierzy się z Resovią Rzeszów. Gospodarze aktualnie zaledwie na 10. lokacie z dorobkiem 20 punktów, a pięć punktów i cztery pozycje za nimi – goście. Zdecydowanie ekipa z Nieciesczy ma o wiele gorszy okres. Czy przełamią się w tym starciu? Zapraszam na zapowiedź spotkania Bruk Bet Termalica – Resovia Rzeszów.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: Bruk Bet Termalica – Resovia Rzeszów (28.10, 18:00) – zapowiedź meczu

Droga do powrotu Bruk Betu została bardzo wyhamowała. Nie potrafili wygrać od 9 starć i przez to spadli aż na 10. lokatę w tabeli. Aktualnie tracą 10 punktów do gospodarzy i nadal szanse na awans są w zasięgu. Goście z kolei wreszcie zaczęli punktować, przez co wydostali się ze strefy spadkowej. Największym ich wyczynem było pokonanie Cracovii w Pucharze Polski, po bardzo bramkostrzelnym meczu, wygranym 4:3.

1. Liga: Bruk Bet Termalica - Resovia Rzeszów (28.10, 18:00) - typy

Typy Bruk Bet Termalica - Resovia Rzeszów

Gospodarze z pewnością mają wiele więcej do zaoferowania, a ich rywale mimo dobrego okresu wcale nie powinni mieć łatwo. Seria wielu niefortunnych remisów Bruk Betu powinna dobiec końca, więc uważam, że w tym meczu to zespół z Niecieczy wygra i przełamie złą passe.

1.87

TERMALICA WYGRA

betfan

1. Liga: Bruk Bet Termalica - Resovia Rzeszów (28.10, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bruk Bet Termalica z Resovią Rzeszów w ramach 16. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 28 października o 18:00 na Stadionie Termalica Brut Bet Nieciecza w Niecieczy. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!