Pobierz aplikację betfan na telefon
Bruk-Bet – Puszcza Niepołomice: typy, kursy, zapowiedź | 12.04 1. liga
Środek tygodnia, to świetna okazja, by nadrobić nierozegrane spotkania. Bruk-Bet, w ramach zaległej 23. kolejki, podejmie na swoim stadionie Puszcze Niepołomice. Obie ekipy są na dobrej drodze, by na koniec sezonu zasadniczego, znaleźć się w top 6. Co za tym idzie wziąć udział w barażach do Ekstraklasy. Kto okaże się dziś lepszy?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Bruk-Bet – Puszcza Niepołomice.

Bruk-Bet – Puszcza Niepołomice: Zapowiedź meczu

Bruk-bet ma za sobą aż 12 spotkań bez porażki, a na swoim boisku w tym sezonie przegrali tylko raz. Aktualnie są na dobrej drodze, by znaleźć się w barażach do Ekstraklasy, choć zwycięstwo w tym starciu mogłoby dać im również realne szanse na bezpośredni awans. Zagrają dziś jednak z Puszczą Niepołomice, która rozgrywa świetny sezon i w tabeli znajduje się tuż słoniami. Gdyby nie stracili kilku istotnych punktó na początku tej rundy, spokojnie mogliby szukać miejsca w top 3.

Bruk-Bet - Puszcza Niepołomiceź: Typ na mecz

Pierwszy bezpośredni mecz tych drużyn, miał miejsce w 6. kolejce i wtedy mimo sporej przewagi, Bruk-Bet nie potrafił znaleźć drogi do bramki. Tym razem zagrają ze wsparciem swoich kibiców, co na pewno poniesie piłkarzy gospodarzy. Tak też miało to miejsce przez praktycznie cały sezon, gdzie na swoim terenie odnieśli porażkę tylko raz. Myślę że dziś okażą się lepszym zespołem i wygrają to spotkanie.

1.90

TERMALICA WYGRA

betfan

Bruk-Bet - Puszcza Niepołomice: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Środowy mecz pomiędzy Bruk-Bet a Puszczą Niepołomice w ramach 23. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 12 kwietnia o 18:00 na stadionie Termalica Bruk-Bet w Niecieczy. Mecz nie będzie emitowany będzie przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!