Brest – Monaco: Typy, kursy, zakłady 21.04 | Ligue 1

Wojciech Sikora

21 kwietnia 2024

Brest

Na zakończenie 30. kolejki w Ligue 1, czeka nas aż sześć bardzo ciekawych spotkań, gdzie wiele drużyn w końcówce sezonu walczy jeszcze o swoje cele. Brest, w jednym z nich, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Monaco. Rywalizacja drugiej i trzeciej drużyny w tabeli, a więc możemy spodziewać się jakości na  najwyższym ligowym poziomie. Kto jednak okaże się tutaj lepszy? Zapraszam na zapowiedź meczu  Brest – Monaco. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Brest – Monaco?
  2. Zapowiedź meczu Brest – Monaco.
  3. Jakie są kursy na mecz Brest – Monaco?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Brest – Monaco?

Brest – Monaco: Typy bukmacherskie

Monaco bardzo intensywnie ostatnim czasie dopisuje kolejne punkty, do swojego dorobku, dzięki czemu tracą już do Brest zaledwie punkt. Pamiętać trzeba również, że rozegrali od nich jedno spotkanie mnie, ale to nie zmienia faktu, że już dziś mogą ich przegonić, jeśli tylko oczywiście wygrają. 

1.73

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Ostatnio Brest gra coraz śmielej w ataku, stąd też dwa ich ostatnie mecze kończyły się siedmioma golami. Monaco również potrafi dorównać tempa swoim rywalom i także wielokrotnie kończą rywalizację z wysokimi zdobyczami. Zapowiada się bardzo szalony mecz, który moim zdaniem po raz kolejny zakończy się co najmniej trzema golami.
 

Brest - Monaco: Kursy bukmacherskie

Wygrana Brest- 2.65
Remis - 3.45
Wygrana Monaco - 2.49
Powyżej 2.5 gola - 1.73
Obie strzelą - 1.61
Bukmacherzy wystawiając zakłady na to zestawienie, wskazali na faworyta, którym jest Monaco. Kurs na ich wygraną to obecnie 2.49. Nieco niżej szanse widzą natomiast po stronie Brest, stąd też przelicznik na ich zwycięstwo wynoszący 2.65. W przypadku remisu mnożnik to 3.45.

Brest - Monaco: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Brest a Monaco, w ramach 30. kolejki Ligue 1, odbędzie się 21 kwietnia o 17:05 na Stade Francis-Le Ble w Brest. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy