Brest – Clermont: typy, kursy, zapowiedź 21.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

21 maja 2023

Ligue 1: Brest

Już tylko trzy spotkania pozostały w Ligue 1,a drużyny mają ostatnie szanse, by poprawić swoją sytuację w tabeli. Brest w jednym z aż siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Clermont. Bardzo dobry sezon ma za sobą ekipa gości i już na ten moment mogą być pewni miejsca na kolejny sezon. Tego jeszcze nie może powiedzieć zespół gości, który balansuje na krawędzie spadku. Czy dziś zodminują rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Brest – Clermont.

Brest – Clermont: Zapowiedź meczu

Oba zespoły mają aktualnie bardzo dobrą formę, a Clermont nie przegrało od siedmiu spotkań. Gdyby taką formę mieli w poprzedniej rundzie, dziś walczyliby o puchary europejskie. Na ten moment muszą zadowolić się ósmym miejscem, co jak na ich potencjał jest sporym osiągnięciem. Gorzej ma się drużyna Brest, która mimo wszystko w obliczu spadku znacznie poprawiła swoje wyniki i obecnie mają pięć punktów nad strefą spadkową. Jednak by się utrzymać potrzebują jeszcze kilku punktów.

 

Brest - Clermont: Typ na mecz

1.83

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Pierwsze spotkanie tych ekip zakończyło się sporą niespodzianka, bowiem Brest wygrał na terenie rywali aż 3:1. Dziś ciężko o taki sam scenariusz lub nawet zbliżony, ale na pewno to również im powinno bardziej zależeć na punktach. Clermont nie powinno jednak zbyt forsować tempa, co moim zdaniem przełoży się na niewielką ilość goli. Typuje poniżej 2,5 gola.

Brest - Clermont: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Brest a Clermont, w ramach 36. kolejki Ligue 1, odbędzie się 21 maja o 15:00 na Stade Francis-Le Bie w Brest. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy