Pobierz aplikację betfan na telefon
Brendan Dolan – Gary Anderson: Typy, kursy, zapowiedź 30.12 | PDC MŚ 2024
  Szkot Gary Anderson jak do tej pory przechodzi pewnie przez kolejne rundy Mistrzostw Świata w darcie. Teraz w 1/8 finału czeka go niewątpliwie ciężkie zadanie, albowiem zmierzy się z Brendanem Dolanem, który rozgrywa bardzo solidne spotkania. Czy Garego Andersona czekają pierwsze kłopoty podczas tego turnieju? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Brendan Dolan – Gary Anderson.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Brendan Dolan – Gary Anderson?
  2. Zapowiedź spotkania Brendan Dolan – Gary Anderson
  3. Jakie są kursy na Brendan Dolan – Gary Anderson?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Brendan Dolan – Gary Anderson?

Brendan Dolan – Gary Anderson typy bukmacherskie

Brendan Dolan ma patent na ogrywanie wielkich zawodników podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w darcie. W 1/16 finału wyeliminował jednego z głównych 3 kandydatów do mistrzowskiego tytułu, czyli Price-a. Teraz znów czeka go trudne zadanie, albowiem zmierzy się z Andersonem. Dolan co prawda trafił na słabszego Price-a i wystarczyła średnia 95 i 50% na podwójnych, aby wyeliminować Walijczyka. Wydaje się, że tutaj będzie potrzebował czegoś więcej, albowiem Anderson jak do tej pory w dwóch rozegranych meczach zagrał na średniej blisko 100 punktów. Tutaj Szkot powinien powtórzyć swój wyczyn i choć z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie dla niego, mimo wszystko spodziewam się jego wygranej. Dolan z pewnością, w którym momencie będzie zmuszony zamknąć checkout +100 dlatego typuję checkout Dolana +110 po kursie 1.60.

1.60

DOLAN CHECKOUT +110

betfan

Brendan Dolan – Gary Anderson kursy bukmacherskie

  • Wygrana Brendan Dolan – 4.55
  • Wygrana Gary Anderson – 1.18
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Brendan Dolan – Gary Anderson wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Szkot Gary Anderson (kurs 1.18). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast zawodnik z Irlandii Północnej – Brendan Dolan, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 4.55.

Brendan Dolan – Gary Anderson GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotnie spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Brendanem Dolanem, a Garym Andersonem w ramach 1/8 finału, odbędzie się 30 grudnia o 20:40. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Brendan Dolan – Gary Anderson przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!