Pobierz aplikację betfan na telefon
Brazylia – Słowenia: typy, kursy zapowiedź | MŚ 2022 (11.09)
Brazylia przegrała z Polską w półfinale mistrzostw świata i po raz pierwszy w XXI wieku zabraknie ich w finale tych rozgrywek. Biało-czerwoni wygrali w finale 3:2 i zagrają o trzeci tytuł z rzędu. Słowenia przegrała w trzech setach z Włochami. Kto zdobędzie medal, a kto obejdzie się smakiem? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Brazylia – Słowenia. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Brazylia – Słowenia (11.09. godz. 18:00) – zapowiedź

Brazylia rozegrała pięciosetowe starcie z Polską w półfinale mistrzostwa świata. Ostatecznie nie zagrają w kolejnym finale, bo przegrali 2:3. Prowadzili 1:0, później przegrywali 1:2, ale ostatecznie mecz się zakończył w pięciu setach i po raz pierwszy od 1998 roku zabraknie ich w finale mistrzostw świata.
Słowenia przegrała w grupie z Francją 2:3, a w półfinale była gorsza 0:3 od Włochów. Współgospodarze turnieju po raz pierwszy zagrają o medal mistrzostw świata. W ostatnich latach Słowenia często zdobyła medale na Starym Kontynencie, ale nigdy nie byli w grze o medale mistrzostw świata.

Brazylia – Słowenia (11.09. godz. 18:00) – typ

1.55

WYGRANA BRAZYLII

HANDICAP -1.5

betfan

Moim zdaniem Brazylia sięgnie po kolejny medal mistrzostw świata. Reprezentacja z Ameryki Południowej ma dużo większe doświadczenie i pewność siebie w grze o najważniejsze cele. Słowenii trudno będzie zdobyć jakiegokolwiek seta.

Brazylia – Słowenia (11.09. godz. 18:00) – transmisja

Mecz o trzecie miejsce odbędzie się w katowickim Spodku. Początek zaplanowano na godzinę 18. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na na kanale Polast Sport oraz w aplikacji i na stronie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!