Pobierz aplikację betfan na telefon
Bournemouth – Luton: Typy, kursy, zakłady 13.03 | Premier League

W zaległym meczu 17. kolejki angielskiej Premier League Bournemouth zmierzy się na własnym obiekcie z Luton. Z pewnością dla obu ekip będzie to ważne spotkanie, albowiem Luton walczy o utrzymanie, a i Bournemouth przydałoby się w takim spotkaniu punkty, aby mieć spokój nad strefą spadkową. Czy którejś ekipie uda się tutaj wywalczyć 3 oczka? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Bournemouth – Luton.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Bournemouth – Luton?
  2. Zapowiedź meczu Bournemouth – Luton
  3. Jakie są kursy na mecz Bournemouth – Luton?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Bournemouth – Luton?

Bournemouth – Luton typy bukmacherskie

2.11

PONIŻEJ 3 GOLE

betfan

Luton na ten moment choć nie jest w najlepszej sytuacji to jeszcze może się z niej wybronić. Ich strata do miejsca dającego utrzymanie wynosi zaledwie 3 punkty, jednak aby się tam znaleźli z pewnością muszą punktować choćby właśnie w takich spotkaniach jak z Bournemouth. To jednak łatwe nie będzie, albowiem drużyna Bournemouth gra ostatnio całkiem solidnie co odzwierciedla też ich miejsce blisko środka tabeli. Nie podejmę się tutaj typowania wygranej Bournemouth, ale spodziewam się raczej zamkniętego spotkania, stąd też typuję poniżej 3 gole w meczu po kursie 2.11.

 

Bournemouth - Luton kursy bukmacherskie

  • Wygrana Bournemouth – 1.48
  • Remis – 4.70
  • Wygrana Luton – 5.50
  • Powyżej 2.5 goli – 1.45
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.58

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Bournemouth - Luton wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Bournemouth (kurs 1.48). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Luton, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Bournemouth - Luton to może liczyć na kurs 4.70. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.45, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.64.

Bournemouth - Luton GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz pomiędzy Bournemouth, a Luton w ramach zaległego meczu 17. kolejki angielskiej Premier League, odbędzie się 13 marca o 20:30 na Vitality Stadium w Bournemouth. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Bournemouth - Luton przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!