Pobierz aplikację betfan na telefon
Boston Celtics – Orlando Magic: typy NBA, kursy, zapowiedź (17.12)
Już w najbliższą niedzielę zobaczymy 2 mecze w europejskich godzinach wieczornych. O 21:00 czasu polskiego, Boston Celtics zagrają z Orlando Magic. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najbliższym wydarzeniu do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny
  • Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Boston Celtics – Orlando Magic?
  2. Zapowiedź meczu Boston Celtics – Orlando Magic
  3. Jakie są kursy na mecz Boston Celtics – Orlando Magic?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Boston Celtics – Orlando Magic?

Typy NBA: Boston Celtics – Orlando Magic

1.61

ORLANDO MAGIC

HANDCIAP +10.5

betfan

  Przed nami mecz na szczycie tabeli Konferencji Wschodniej NBA. Boston Celtics jeszcze nie przegrali w tym sezonie na swoim parkiecie z trzynastu spotkań. „Celtowie” są na pierwszym miejscu w konferencji i mają najlepszy bilans w całej lidze. Do TD Garden przyjedzie (bo są w mieście od kilku dni) jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tego sezonu. Orlando Magic, bo o nich mowa są na czwartym miejscu w Konferencji Wschodniej. Te zespoły zagrały ze sobą w Bostonie już dwa dni wcześniej i wtedy Celtics pokonali Magic wynikiem 128:111. Tym razem jednak Magic powinni wyglądać lepiej, bo zostali w mieście i nie będą mieli za sobą lotu samolotem.

Boston Celtics - Orlando Magic: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Boston Celtics (handicap -7.5) - 1.30 (1.82)
  • Wygrana Orlando Magic (handicap +8.5) - 3.40 (1.81)
  • Powyżej 227.5 punktów - 1.88
  • Poniżej 227.5 punktów - 1.86
Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Boston Celtics (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 1.30. Mnożnik jaki możemy w BETFAN znaleźć na wygraną Orlando Magic to 3.40. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 227.5 punktów (z ewentualną dogrywką). Oznacza to, że kurs na więcej i mniej niż 227.5 punktów wynosi mniej-więcej tyle samo, czyli ok 1.87. Linia handicapu została wystawiona na poziomie -7.5 Boston Celtics/ +8.5 Orlando Magic.

Boston Celtics - Orlando Magic: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Boston Celtics, a Orlando Magic rozpocznie się o godzinie 21:00 w niedzielny wieczór 17 grudnia czasu polskiego. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w usłudze NBA League Pass i na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!