Pobierz aplikację betfan na telefon
Borussia Monchengladbach – Bayer Leverkusen: Typy, kursy, zapowiedź 26.08
W 2. kolejce niemieckiej Bundesligi zmierzy się Borussia Monchengladbach, która na własnym obiekcie podejmie Bayer Leverkusen. Bukmacherzy większe szanse dają drużynie Aptekarzy, jednak mecz zapowiada się na niezwykle atrakcyjny, albowiem obie drużyny zdobywają wiele bramek w swoich spotkaniach. Czy i tym razem zobaczymy grad goli w spotkaniu bezpośrdnim pomiędzy tymi ekipami? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Borussia Monchengladbach – Bayer Leverkusen.

Borussia Monchengladbach – Bayer Leverkusen typy bukmacherskie

W pierwszej kolejce Borussia Monchengladbach pojedynkowała się z Augsburgiem. W meczu zobaczyliśmy aż 8 bramek, a spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4. Leverkusen podejmowało natomiast na własnym obiekcie RB Lipsk i to właśnie Aptekarze dość niespodziewanie okazali się lepsi wygrywając ten mecz wynikiem 3:2. Jak widać padało w obu spotkaniach dużo bramek, a zarówno Borussia, jak i Bayer są znane ze sporej liczby strzelanych, jak i traconych bramek w swoich spotkaniach. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak typować w tym meczu powyżej 2.5 gola po kursie 1.51 w ofercie bukmachera Betfan. Dla nieco odważniejszych warto rozważyć również typ na ponad 3.5 gola po kursie 2.22.

1.51

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Bayeru Leverkusen (kurs 2.00). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Borussi Monchengladbach, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 3.45. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.85. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.54, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie znacznie niższym, bo 1.52.

Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Borussią Monchengladbach, a Bayerem Leverkusen w ramach 2 kolejki niemieckiej Bundesligi, odbędzie się 26 sierpnia o 18:30 na Borussia Park w Monchengladbach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!