Pobierz aplikację betfan na telefon
Borussia Dortmund – RB Lipsk: typy, kursy, zapowiedź 09.12 | Bundesliga
W ten weekend wchodzimy razem z Bundesligę już w 14. kolejkę, która ma w swoim rozkładzie mnóstwo ciekawych spotkań. Borussia Dortmunf, w jednym z pięciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim boisku drużynę RB Lipsk. Byki mogą się okazać bardzo niewygodnym rywalem w tym pojedynku i na pewno nie będzie gospodarzom łatwo zatrzymać komplet punktów. Jak zakończy się to starcie? Zapraszam na zapowiedź meczu Borussia Dortmund – RB Lipsk. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Borussia Dortmund – RB Lipsk?
  2. Zapowiedź meczu Borussia Dortmund – RB Lipsk.
  3. Jakie są kursy na mecz Borussia Dortmund – RB Lipsk?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Borussia Dortmund – RB Lipsk?

Borussia Dortmund – RB Lipsk: Typy bukmacherskie

Kilka istotnych potknięć w tym sezonie miała już za sobą Borussia Dortmund, która na ten moment zajmuje dopiero 5. miejsce. Daleko im więc do rywalizacji o mistrzostwo i lidera, do którego tracą obecnie a 10 punktów. Dziś czeka ich ciężkie wyzwanie jakim jest starcie z RB Lipsk. Byki mają w tym momencie jeden punkt więcej od swoich rywali i już nieraz w tym sezonie pokazywali grę na wysokim poziomie, również w pucharach europejskich.

1.40

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Poprzednie mecze tych ekip nie  kończył się bezbramkowo, a co więcej aż czterokrotnie spośród poprzednich pięciu mogliśmy oglądać co najmniej trzy trafienia. W tym sezonie obie drużyny także wykazują się sporą ofensywą, co i wtym pojedynku powinno przełożyć się na co najmniej trzy gole.

Borussia Dortmund - RB Lipsk: Kursy bukmacherskie

Wygrana Borussi Dormtund - 2.50
Remis - 3.75
Wygrana RB Lipsk - 2.46
Powyżej 2.5 gola - 1.40
Obie strzelą - 1.40
W tym pojedynku minimalnym faworytem będą goście, czyli RB Lipsk, a przelicznik jaki można znaleźć na ich zwycięstwo wynosi 2.46. Bukmacher BETFAN proponuje z kolei kurs 2.50, na wygraną Borussii Dortmund. W przypadku remisu mnożnik to 3.75.

Borussia Dortmund - RB Lipsk: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Borussia Dortmund a RB Lipsk, w ramach 14. kolejki Bundesligi, odbędzie się 9 grudnia 18:30 na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
Gdzie oglądać mecz Borussia – RB Lipsk? O której spotkanie?
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!