Borussia Dortmund – Chelsea: typy, kursy, zapowiedź | 03.08 Mecz towarzyski

Wojciech Sikora

02 sierpnia 2023

Borussia Dortmund

Wśród dziesiątek meczów przedsezonowych, rozgrywanych codziennie, można trafić na naprawdę mocne zestawienia, takie jak dziś. Borussia Dortmund w ramach meczu towarzyskiego, rozegra dziś tarcie przeciwko Chelsea.  Obu drużynom przygotowania do nowego sezonu idą świetnie, a co za tym idzie nie przegrali jeszcze żadnego meczu. Czy w tym spotkaniu dojdzie do pierwszej porażki którejś z ekip? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Borussia Dortmund – Chelsea.

Borussia Dortmund – Chelsea: Typy bukmacherskie

Niemiecki zespół rozegrał już pięć meczów sparingowych i każdy z nich wygrał. Jednakże cztery pierwsze nie wymagały od nich zbyt dużego nakładu sił, stąd wyniki 6:0, czy 7:0. Sporym wyczynem było jednak pokonanie Manchesteru United, gdzie odnieśli zwycięstwo 3:2. Teraz zagrają z kolejnym wymagającym rywalem z Premier League – Chelsea. Dla The Blues będzie to piąty przedsezonowy sprawdzian, a dotychczasowe kończyli 3 zwycięstwami i jednym remisem. 

 

Obie drużyny starały się dotychczas grać bardzo ofensywnie, a w swoich wygranych sparingach nie strzelały mniej niż dwa gole. Zdarzały im się jednak też straty, które często są nieuniknione przy ofensywnej grze. Tym razem spodziewam się goli z obu stron i typuję, że obie drużyny strzelą.

1.56

OBIE STRZELĄ

betfan

Borussia Dortmund - Chelsea: Kursy bukmacherskie

Chelsea w oczach bukmacherów jest tutaj lepiej oceniany, pod względem szans na zwycięstwo. Obecnie kurs na ich wygraną jest nieznacznie niższy od rywali i wynosi 2.32. Szanse Chelsea eksperci upatrują nieco niżej, przez co przelicznik jaki można znaleźć w BETFAN to 2.94.

Borussia Dortmund - Chelsea: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Środowy mecz pomiędzy Juventus a Real Madryt, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 3 sierpnia o 01:30 na Soldier Field w Chicago. Mecz będzie emitowany na kanale Eleven Sports 1 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy