Bochum – FC Koeln: typy, kursy, zapowiedź 11.11 | Bundesliga

Wojciech Sikora

10 listopada 2023

Bochum - FC Koeln: typy, kursy, zapowiedź 11.11 | Bundesliga
Nie zwalniamy tempa w Bundeslidze, w której dzieje się w tym sezonie bardzo dużo. Przed nami kolejny dzień przepełniony spotkaniami na szczycie niemieckich lig. Bochum, w jednym z aż sześciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko FC Koeln. W tym pojedynku dojdzie do starcia dwóch drużyn, które nie spisują się obecnie zbyt dobrze. Kto z nich okaże się dziś lepszy? Zapraszam na zapowiedź meczu Bochum – FC Koeln.

Bochum – FC Koeln: Typy bukmacherskie

Koeln to w tym momencie najgorsza drużyna ligi. Przez 10 kolejek zdobyli zaledwie pięć punktów, a bilans bramkowy wynosi obecnie 8:22. Spore straty inkasują już w pierwszych połowach meczów, a później ciężko im odwrócić losy spotkania. Dziś zmierzą się z Bochum, czyli z jedną z najgorszych ekip ubiegłego sezonu. W tym radzą sobie dostateczenie dobrze, choć zajmują dopiero 14. miejsce i mają zaledwie 3 punkty więcej od gospodarzy,
Niewiele dobrych meczów zagrały obie drużyny w tym sezonie. Dziś także nie ma co spodziewać się spotkania najwyższych lotów, jednak można spodziewać się ataków z obu stron. Ten mecz to okazja dla obu ekip na komplet punktów, więc tak jak w poprzedni czterech z pięciu spotkań, tak i dziś typuję, że obie strzelą.

1.57

OBIE STRZELĄ

betfan

Bochum - FC Koeln: Kursy bukmacherskie

Gospodarze wyjdą na murawę, jako minimalny faworyt, a kurs jaki oferuje na ich wygraną bukmacher BETFAN, wynosi obecnie 248. Nieco wyższy przelicznik można znaleźć na gości, a mianowicie jest to 2.2.65. Remis to szansa na złapanie mnożnika w okolicy 3.45.

Bochum - FC Koeln: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Bochum a FC Koeln, w ramach 11. kolejki Bundesligi, odbędzie się  11 listopada o 18:30 na Vonovia Ruhrstadion w Bochum. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy