Pobierz aplikację betfan na telefon
Błachowicz vs. Ankalaev: Typy, kursy, zapowiedź | UFC 282

Już w najbliższą sobotę 10 grudnia o godzinie 23:30 rozpocznie się gala UFC 282. Na gali w Las Vegas w walce wieczoru udział weźmie Jan Błachowicz, który zawalczy z Magomedem Ankalajewem o mistrzostwo UFC wagi półciężkiej. Zapraszamy na zapowiedź oraz typ walki Błachowicza o pas mistrzowski.

UFC 282 Jan Błachowicz – Magomed Ankalajew – zapowiedź walki

Jan Błachowicz miał zawalczyć na tej gali z Magomedem Ankalajewem w co-main evencie. Starcie to miało wyłonić głównego pretendenta do walki o pas ze zwycięzcą pojedynku Jiri Prochazka vs Glover Teixeira, który początkowo miał być main-eventem UFC 282. W międzyczasie Jiri Prochazka poinformował, że na miesiąc przed walką musi się z niej wycofać z powodu kontuzji i honorowo zwakował pas, aby mógł zostać wyłoniony pełnoprawny, a nie tylko tymczasowy mistrz. Ankalajew miał zawalczyć w takim wypadku z Teixeirą o pas, ale Brazylijczyk odmówił, bo stwierdził, że miesiąc to za mało czasu, aby przygotować się do zawodnika walczącego w odwróconej pozycji i tak właśnie doszło do walki Błachowicza z Ankalajewem o pełnoprawny, a nie tymczasowy pas wagi półciężkiej UFC. https://www.youtube.com/watch?v=Dx2BQtBRW5o  

UFC 282 Jan Błachowicz – Magomed Ankalajew – ostatnie walki

Jan Błachowicz – ostatnie walki

Po przegranej z Thiago Santosem w lutym 2019 roku Jan Błachowicz wszedł na zwycięską serię, która doprowadziła go do mistrzowskiego pasa UFC wagi półciężkiej. W walce o pas pokonał Dominicka Reyesa. Błachowiczowi udało się nawet obronić pas przed Israelem Adesanyą, który do walki z Polakiem nie zaliczył żadnej porażki, Adesanya był mistrzem niższej kategorii wagowej. Błachowicz stracił pas w walce z Gloverem Teixeirą. Po porażce z Brazylijczykiem pokonał Aleksandara Rakicia, który podczas walki doznał kontuzji.

Magomed Ankalajew – ostatnie walki

Ankalajew stoczył w swojej karierze 18 zawodowych walk. Przegrał tylko raz, z Paulem Craigiem na swojej pierwszej walce w UFC. Po porażce ze Szkotem Ankalajew pokonał Marcina Prachnio i kolejnych ośmiu rywali dochodząc do walki mistrzowskiej. Pokonał między innymi dwukrotnie Cutelabe, Krylova, Oezdemira, Thiago Santosa, i Anthony’ego Smitha. 9 razy nokautował rywali i 8 razy wygrał przez decyzję.

UFC 282 Jan Błachowicz – Magomed Ankalajew – typy na walkę, ilość rund, typowanie

Typy Błachowicz – Ankalajew na zwycięzcę

Bardzo liczymy na Janka Błachowicza w tej walce i kibicujemy mu, aby odzyskał pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC. Przeciwko niemu staje jednak niezwykle utalentowany przeciwnik o wielkich umiejętnościach. Ciężko się dziwić temu, że bukmacherzy w roli wielkiego faworyta stawiają Dagestańczyka. Jeśli ktoś jednak wierzy, że Błachowicz posiada wystarczające umiejętności aby pokonać Ankalajewa ten ma okazje ustrzelić wysoki kurs. Jeśli Błachowicz obroni się przed obaleniami Dagestańczyka i walka będzie toczyć się w stójce zwiększy swoją szansę na wygraną.

2.65

WYGRANA BŁACHOWICZA

betfan

 

 

Typy Błachowicz – Ankalajew na ilość rund

Walka wcale nie musi się szybko skończyć, nawet bukmacherzy ustawili linię kursów na poziomie 3,5 rundy. Walka nie powinna się skończyć poprzez poddanie. Bukmacherzy największą szansę dają na zakończenie walki przed czasem poprzez KO lub TKO.

1.75

POWYŻEJ 3.5 RUNDY

betfan

 

 

UFC 282 Jan Błachowicz – Magomed Ankalajew – o której, gdzie obejrzeć? Transmisja TV

Pojedynek o pas mistrzowski Jana Błachowicza z Magomedem Ankalajewem odbędzie się w Las Vegas w bardzo wcześnie rano w niedzielę. Start gali zaplanowany jest na godzinę 23:30 w sobotę, ale walka wieczoru z udziałem Polaka przewidywana jest na około godzinę 6:00 rano w niedzielę. Galę UFC 282 można obejrzeć na oficjalnej stronie UFC po wykupieniu subskrypcji UFC League Pass. Transmisję będzie można również zobaczyć w polskiej telewizji. Transmisja TV odbędzie się na Polsacie Sport od rozpoczęcia karty głównej, czyli około 4:00. Więcej szczegółowych informacji o gali znajduje się w tekście poniżej.

Zapowiedź gali UFC 282

UFC 282: typy, karta walk, zapowiedź Błachowicz – Ankalajew

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!