Bayer Leverkusen – Union Berlin: typy, kursy, zapowiedź 12.11 | Bundesliga

Wojciech Sikora

12 listopada 2023

Bayer Leverkusen

Przed nami ostatni dzień zmagań, w ramach 11. kolejki niemieckiej Bundesligi. Dotychczasowe rezultaty zaskoczyły, jak będzie dziś? Bayer Leverkusen, w jednym z trzech starć tego dnia, podejmie na swoim boisku Union Berlin. Przed nami starcie dwóch drużyn z kompletnie odbiegającą od siebie formą. Gospodarze są tegorocznym fenomenem i zajmują pierwsze miejsce, goście z kolei notorycznie odnoszą porażki. Jak zakończy się to starcie? Zapraszam na zapowiedź meczu Bayer Leverkusen – Union Berlin.

Bayer Leverkusen – Union Berlin: Typy bukmacherskie

Bayer Leverkusen w tym sezonie jeszcze nie przegrał i od samego początku rosną na mocnych rywali w kontekście walki o mistrzostwo. Przed tą kolejką byli liderami z dwupunktową przewagą nad Bayernem i teraz po wygranej Bawarczyków znów muszą odnieść zwycięstwo. Na to szansa jest spora, bowiem Union Berlin od kilku tygodni zawodzi i daleko im od formy z ubiegłego sezonu. Obecnie zajmują 17. miejsce  strefie spadkowej.
 
Union Berlin opiera swoją grę głównie na obronie, przez co nie tracą wielu goli, ale także niewiele strzela. Moim zdaniem Bayer może ten mecz wygrać lecz nie będzie to pojedynek opiewający w sporą ilość goli. Typuję poniżej 3.5 gola.

1.52

PONIŻEJ 3.5 GOLA

betfan

Bayer Leverkusen - Union Berlin: Kursy bukmacherskie

Bayer Leverkusen, typowany jest przez ekspertów w tym starciu, jako zdecydowany faworyt. Kurs na ich wygraną wynosi 1.27. Znacznie niżej stawiają oni Union Berlin, na których obecny przelicznik wynosi 9.40. W przypadku remisu mnożnik to 5.60

Bayer Leverkusen - Union Berlin: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Bayer Leverkusen a Union Berlin, w ramach 11. kolejki Bundesligi, odbędzie się  12 listopada o 15:30 na BayArena w Leverkusen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy