Pobierz aplikację betfan na telefon
Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund: Typy, kursy, zapowiedź | 29.01 Bundesliga
W niedzielę domykamy aktualną kolejkę niemieckiej Bundesligi. Bayer Leverkusen w jednym z dwóch meczów tego dnia, w ramach 18. kolejki zmierzy się z Borussią Dortmund. Gdyby nie kiepski początek sezonu gospodarzy to teraz spokojnie rywalizowaliby w top 6 tabeli, a tymczasem starają się w ogóle tam dotrzeć. Przed nimi ciężki rywal, ale na pewno w zasięgu, zwłaszcza w takiej formie. Czy to się im uda?Zapraszam na zapowiedź meczu Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund.

Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund – zapowiedź meczu

Po kiepskiej końcówce poprzedniej rundy, gdzie przegrali dwa ostatnie spotkania, teraz Borussia ma za sobą dwa zwycięstwa. Choć wciąż nie są one zbyt przekonujące, bowiem  wygrywali 4:3 i 2:1, co oznacza, że wciąż są problemy w obronie. Teraz zmierzą się z najbardziej wymagającym rywalem od powrotu ligi. Gospodarze mają za sobą serię pięciu zwycięstw w lidze, a ich forma sprawiła, że stali się w tym spotkaniu faworytem, minimalnym, ale to i tak sporo o nich świadczy. Też nie mogą pochwalić się najlepszą obroną, bo stracili już w 17. kolejkach aż 28 bramek.

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund - typ

Poprzedni ich mecz bezpośredni zakończył się wygraną 1:0 Borussi, choć bardziej zadziwiający był fakt tak małej ilości goli. Mecze tych drużyn od lat przynosiły nam widowiska z workami bramek, dlatego myślę, że to spotkanie również takie będzie. Obie ekipy mają świetnych zawodników w ofensywie, ale co mecz praktycznie widać ich braki w obronie. Stawiam na powyżej 2,5 gola w tym meczu.

1.52

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi w ramach 18. kolejki pomiędzy Bayer Leverkusen, a Borussia Dortmund odbędzie się 29 stycznia o 17:30 na BayArena w Leverkusen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!